1 czerwca 2019

 

28 Dzień Księżycowy
Księżyc w znaku Byka
wschód księżyca 03:53
zachód księżyca 18:26

Nakshatra Krittika
Sprawy finansowe mogą stanąć w miejscu, a zyski będą przychodzić zbyt wolno, mogą być też zbyt niskie. Księżyc nakazuje pożegnać się z tym, co nas opuszcza. Musisz pomyśleć o tym, co jest stabilne. Spróbuj zapisać się na dodatkowe kursy lub pomyśl o strategii sukcesu. Zadbaj o wewnętrzny świat, zastanów się, co możesz zmienić w sobie. Spróbuj spojrzeć na znajome rzeczy pod innym kątem.

Zaleca Się
♦ Inaczej zobaczyć świat,
♦ Nie być chciwym,
♦ Nie pożyczać,
♦ Nie ryzykować.

Nie Zaleca Się
♦ Składać obietnic,
♦ Zbyt wiele oczekiwać od innych,
♦ Być skąpym,
♦ Manipulować.

Porada Runy Nautiz: „Skoncentruj się na tym, co jest teraz dla ciebie ważne. ”


Siódma Czakra

część 1 – ogólny opis

Siódma czakra to pudełko z przyszłością, które programujemy przyszłość naszej duszy. Jeśli programujemy urazy, nieszczęścia, koncentrujemy się na problemach, to programy te będą wdrażane w naszej przyszłości, a nawet w przyszłości naszych dzieci. Ponadto programy naszej użyteczności także są „rejestrowane” w tej czakrze, czyli na ile społeczeństwo staje się dla nas ważne. Jeśli czakra działa aktywnie, prawidłowo i w harmonii, wtedy człowiek czuje i widzi swoje miejsce wśród innych ludzi. Może określić swój indywidualizm, potrzeby, a jednocześnie nie skrzywdzić innej osoby, nie przekraczać jej granic. Im silniejsza siódma czakra, tym szybciej człowiek może otrzymać rekompensatę psychologiczną, gdy w jego życiu pojawi się uraz. Jeśli czakra jest osłabiona, człowiek rozwija uraz przez długi czas. Przy takiej czakrze człowiek nie widzi swoich możliwości, nie jest w stanie przekroczyć mentalnych barier i jest pod wpływem takiego samego społeczeństwa. Poziom energii spada, a wibracje stają się zbyt słabe, traci się oddech i następuje spadek żywotności. Czasami źle działająca czakra czyni człowieka płytkim i jego myślenie jest zbyt wąskie.

>> Jutro zapraszamy na dalszy ciąg Festiwalu Czakr! Czakra siódma – aspekt zdrowotny.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na YouTube, na spotkanie z Emmą Lange dnia 2 czerwca. Niedługo podamy link i temat spotkania, zatem śledźcie nasze wiadomości.

  • Aby dowiedzieć się w jakim stanie są twe czakry, jakie programy na nie działają, jakie blokady przeszkadzają, jaki jest stan twego zdrowia, czego możesz oczekiwać na poziomie informacyjnym, energetycznym oraz materialnym, możesz zamówić u nas „Analizę Czakr”, która obejmuje także stan zdrowia.

|