16 kwietnia 2024

Dzień Księżycowy6, Lew
w. 03:37
z. 11:03
10, Baran
w. 05:33
z. 19:37
Burze Magnetyczne
2, 5, 6, 25, 29, 30

PORADA DNIA

Uważaj, aby nie wyrażać swojej opinii zbyt impulsywnie, zastanów się najpierw nad tym, co chcesz powiedzieć. To dzień skrajności, trudnych energii, podniecenia i różnych nastrojów. Najważniejsze jest, aby starać się zachować równowagę i nie popadać w konflikt. Nieznacznie zmniejsz prędkość, ale jeśli potrzebujesz reakcji, działaj. Dziś nawet intuicja pomoże działać bardzo spontanicznie. Jeśli czujesz, że napięcie narasta, poszukaj rozwiązań, które pomogą ci je zmniejszyć, poradź się kogoś. To dzień informacji, więc  możesz znaleźć coś ważnego dla siebie, co mógłbyś rozwijać. Wyjdź na spacer, zażywaj więcej ruchu. Zabierz na długi spacer swojego psa, jeśli go posiadasz. Uciekaj od konfliktów, ponieważ mogą wznowić się niektóre trudne sytuacje, a uraz po nich pozostanie na długo. Spróbuj nie niszczyć, a naprawiać. Możesz również opuścić toksyczny związek lub porzucić niepokojący nawyk, a to oznacza naprawianie siebie i poszukiwanie harmonii w sobie.

TELEGRAM

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

Zapraszamy – Telegram Psychologia i Matematyka

DIALOG Z CIAŁEM

Matematyka jest wszędzie, nawet w naszych sercach. Arytmia zależy od geometrii obszarów tkanki łącznej w mięśniu sercowym. Zwłóknienie pośrednie to patologiczna proliferacja tkanki łącznej występująca przy otyłości, starzeniu się i innych chorobach serca. Mogą to być również duże blizny po zawale serca. Tkanka łączna nie kurczy się i zakłóca pracę serca. Obszary włókniste powodują arytmię. Eksperymenty fizjologiczne, mające na celu zbadanie tego zjawiska, są trudne do przeprowadzenia, dlatego wykorzystano symulację na komputerze. Model doskonale pokazuje, jak przebiegają impulsy elektryczne. Trójwymiarowo pokazano, w jaki sposób zachodzą zmiany w strukturach mięśnia sercowego. Musimy rozważyć geometrię blizn włóknistych. Teraz naukowcy planują lepiej przewidywać arytmię u ludzi (Scientific Reports).

Zapraszam do profilaktyki chorób za pomocą homeopatii – skuteczne leczenie za pomocą małych dawek/ kontakt@emma-lange.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinar, do naszego sklepu.

PORADA PSYCHOLOGA

Sen rekompensuje te części psychiki, które rozpadły się z powodu urazów. Snem możemy naprawić utracone części naszej duszy. Poprzez sen odtwarza się te sytuacje, które mogły być w twoim życiu, ale z jakiegoś powodu nie można było ich zrealizować. We śnie przeżywamy te emocje, których nie przeżyliśmy z drugą osobą. Jeśli budzisz się ze strachem lub podnieceniem, to upewnij się, czy świadomie także przeżywasz tę sytuację. Przewiń ją w swojej głowie, odpuść, zaktualizuj wewnętrzne informacje.

Zapraszam na mój kanał Praca z Kartami – Telegram

Zapraszam na TERAPIE TWÓRCZE…

Emma Lange – TELEGRAM

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Miód i gorczyca, w tej kombinacji, od dawna są używane do marynaty mięsnej.
Pierś z kurczaka i cebula…
Marynata – keczup, miód, gorczyca, czosnek (może być granulowany).
Do rondla włożyć dwie łyżki marynaty i warstwę mięsa, znowu warstwę marynaty, itd. Mięso należy przechowywać w lodówce przez co najmniej 2 godziny. Następnie wyjmujemy mięso, kroimy cebulę w krążki. Mięso i cebulę wkładamy do piekarnika. Cebulę można również zamarynować przed pieczeniem.

Czytajcie Kalendarz Biodynamiczny

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 15 kwietnia 2024
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 17 kwietnia 2024
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.