29 marca 2018

13 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Pannie
wschód księżyca 16:38
zachód księżyca 06:20

Dzisiaj bardzo ważnym aspektem jest organizacja. Gwiazdy mówią, że nie jest to najlepszy dzień dla naszych emocji i powinniśmy rozważyć, zmienić siebie, poprawić pole emocjonalne, aby nie pomylić się – nie ryzykujmy bezsensownie. Dzisiaj powinniśmy być ostrożni w żartowaniu. Nie wyśmiewajmy się z nikogo, a jeszcze bardziej nie używajmy sarkazmu lub ironii. Lepiej współczuć lub okazywać empatię, uczucia te mogą przyciągnąć więcej ludzi do nas.

Być może będziemy potrzebowali porady lub pomocy przyjaciela, nie bójmy się prosić o pomoc – szczególnie od osób, które dobrze znamy. Jeśli zostaniemy poproszeni o poradę lub wsparcie, nie odmawiajmy. Postarajmy się zrobić wszystko dobrze i zainwestujmy w to swoje serce.
Dzisiaj możemy rozwiązać wszystkie problemy związane z technologią i komputerami.

Starajmy się nie ryzykować, bo odważne działania nie są dziś mile widziane. Możemy zmienić świat, uczynić go doskonalszym, ale lepiej pracujmy nad swoimi wewnętrznymi ustaleniami i odpuśćmy to, co powstrzymuje nas przed rozwojem.

Dziś nie warto wychylać się, w przeciwnym razie można uzyskać wiele dodatkowych obowiązków, krytykę i nieporozumienia.

Zwróćmy uwagę na rzeczy materialne, zwłaszcza w przypadku pieniędzy i dlatego nie powinniśmy dokonywać dużych zakupów, jeśli ich nie potrzebujemy.
Powinniśmy teraz uważać na manipulantów, którzy mogą przyjąć naszą dobroć jako słabość i wykorzystać to.

|