29 marca 2019

 

25 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Koziorożca
wschód księżyca 02:41
zachód księżyca 10:52

Nakshatra Uttara – Ashadha
Staraj się nie być przebiegłym, ponieważ otworzysz takim zachowaniem kanał, przez który przyciągniesz intrygi do siebie i tych, którzy będą się z tobą bawić, manipulować tobą. Będą czerpać korzyści z twoich słabości. Intuicja i umiejętność zmierzenia się z prawdą pomogą ci rozpoznać ludzi. Uważaj na tych, którzy kiedyś cię oszukali. Obserwuj działania swych dzieci, na przebiegłość w komunikacji. Zachowaj optymizm – pomoże ci to naprawić błędy i zbliżyć się do innych ludzi.

W tym dniu zaleca się:
♦ Kontynuuj to, co już się rozpoczęło,
♦ Zwróć uwagę na małe rzeczy,
♦ Ustaw priorytety,
♦ Podaruj sobie coś pysznego.

W tym dniu nie można:
♦ Wściekać się na swoje otoczenie,
♦ Prowokować innych ludzi do konfliktu,
♦ Wierzyć tym, którzy oferują pomoc,
♦ Polegać na swoich odczuciach.

Wiadomości astrologiczne: Merkury i Uran uczynią nas bardziej konfliktowymi i krytycznymi, a to przeszkodzi budowaniu łańcucha komunikacji. Może pojawić się napięcie w kontaktach. Niektóre rzeczy, których oczekujemy od innych, mogą po prostu nie iść tak, jak chcemy. W trąbie powietrznej tego aspektu poczujemy stres, więc nie warto podejmować decyzji, gdy nie mamy nastroju. Poczucie odpowiedzialności może  nas wzmocnić, a nawet wywołać poczucie winy. Każda osoba będzie zorientowana na działanie i aktywność, tylko u niektórych ludzi ta energia pójdzie w pracę, a u innych w pośpiech.

Zapraszamy do naszego sklepu!   https://ledmes.pl/

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 28 marca 2019
Następny artykułKalendarz Słoneczny – 29 marca 2019
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.