6 stycznia 2018

20 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Panny
wschód księżyca 21:36
zachód księżyca 10:27

 

Bardzo dobrze zmienić swoje zajęcie lub zmienić cokolwiek w swoim życiu. Rozwiązujemy swoje aktualne problemy. Przejawem woli możemy zwyciężać swój egoizm i negatywne cechy charakteru. Można wierzyć w sukces i z humorem podchodzić do wszystkich trudności. Zachowujmy się dzisiaj przyjaźnie, dzielmy się informacją.
Rozwijajmy się twórczo poprzez zwiedzanie wystaw, koncertów, wernisaży. Możemy iść do parku, brać udział w grach rekreacyjnych. Dzisiaj nie warto być ambitnym.
Należy zrozumieć, że nie ma przypadków i wszystko jest powiązane ze sobą. Głównym wrogiem dzisiejszego dnia będzie wysoka samoocena, która nie będzie niczym podparta. Nie nadwyrężajmy się dzisiaj, nie ofiarujmy niczego, bo wszystko co niezbędne dla nas, przyjdzie samo.
Poza tym energia dzisiejszego dnia będzie pchała wszystko na kończenie, realizowanie swoich celów, dlatego wykorzystajmy tę energię i naprawdę zakończmy wszystkie stare sprawy. Rozpoczynać można tylko te, które uda nam się zakończyć przed nowym księżycem.
Zadbajmy o dietę – nie jedzmy dzisiaj słodyczy, ani wyrobów z mąki. Wskazana jest dzisiaj fitoterapia oraz gimnastyka oddechowa. Bardzo dobrze działa dzisiaj masaż albo detoksykacja organizmu.
20 doba Księżycowa to czas wysokich lotów, gdy można na swoje uczynki popatrzeć z lotu ptaka i uświadomić sobie własne wewnętrzne konflikty. Należy zrozumieć, że nie ma nic przypadkowego. Bardzo dobrze przerobić mentalnie pewne struktury wewnętrzne i warto popatrzeć na wszelkie połączenia między tymi strukturami.
Zrozumieć przyczynę i skutek, a wtedy ujrzymy prawdę. Ten, kto skorzysta z tej szansy, którą daje dzisiejszy dzień, otworzy przed sobą nową drogę, ale najpierw należy zwyciężyć swój lęk i nie bać się zrobić kroku w to, czego nie znamy. Strach będzie największym przeciwnikiem dzisiejszego dnia i dla osiągnięcia sukcesów należy go zwyciężyć.
Lęku nie należy odpychać w głąb siebie, ponieważ zostanie on zakopany w najdalszym zakamarku naszej podświadomości. Należy go zamienić tak, by z wroga stał się przyjacielem.
Choć Księżyca ubywa, to i tak odczujemy zastrzyk energii. Energię tę możemy skierować na zmianę swojej osobowości i na rozwój duchowy. Nie kłóćmy się dzisiaj.
Pamiętajmy, że wszystko jest połączone łańcuchem i kłótnia może wymknąć nam się spod kontroli. Ważne, by dzisiaj nie plotkować.

|

Poprzedni artykułZdrowie na Talerzu
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 7 stycznia 2018
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.