9 czerwca 2023

Dzień Księżycowy21, Wodnik
w.00.59
z. 10:07
9, Bliźnięta
w. 04:12
z. 20:58
Burze Magnetyczne
1,2, 15, 16, 19, 20, 28-30

PORADA DNIA

Poczujemy się niezadowoleni, bo coś pójdzie nie tak, jakbyśmy chcieli. Szczególnie dotyczy to granic czasowych, wszystko będzie szło wolniej. Los zwolni wszystkie impulsy i zmieni niektóre kierunki. Jednak wszystkie najważniejsze rzeczy, które powinny się wydarzyć, na pewno wydarzą się. Bądźmy spokojni i podchodźmy do wszystkiego z humorem. Mogą pojawić się problemy w partnerstwie – mogą pojawić się emocje i nieporozumienia.
Dążmy do tego, co daje stabilność – niech pragnienie stabilności będzie dla nas drogowskazem.
Ostrożnie dzisiaj z zakupami, bo nie wszystko się nam przyda, więc niepotrzebnie wydamy pieniądze. Nie pozostawiajmy nieruchomości bez opieki. Nie naruszajmy zasad bezpieczeństwa na drodze.

ANALIZA PODŚWIADOMOŚCI

Dziękujemy wszystkim, którzy kupują Meta-karty. Obiecujemy uzupełnić skarbonkę wiedzy na temat symboli zawartych na meta-kartach.
Łosoś
Jeśli ktoś postrzega siebie jako Łososia, to chce coś zmienić w swoich planach. Wierzy, że ma wystarczająco dużo energii, motywacji i wzrostu, aby osiągnąć to, czego chce. To osoba ambitna, gotowa zainwestować dużo energii. Jednocześnie jest gotowa do naprawy siebie, chociaż tradycyjne metody nie są jej obce. Chce rozwijać swoje pomysły, a zdrowy rozsądek i logika są dla niej bardzo ważne. Jeśli wybierzesz meta kartę Łosoś na określenie sytuacji, to po sukces pójdziesz dobrze zorganizowany.

Karty metaforyczne wykorzystuję podczas terapii, które przeprowadzam z klientami. Zapraszam na terapię Szamański Krąg. Jest to indywidualna terapia, 120 min. Koszt terapii – 300 zł.
kontakt@emma-laange.pl

DIALOG Z CIAŁEM

Schizofrenia jest chorobą duszy, wewnętrzną niestabilnością o charakterze psychologicznym. Pierwsze objawy mogą już wskazywać na schizofrenię, więc trzeba działać, aby nie dopuszczać do jej rozwoju. Zmysłowe otępienie, brak emocji, człowiek nie reaguje na to, co dzieje się wokół niego. Gromadzą się negatywne emocje, podrażnienie do bliskich. Mogą pojawić się halucynacje i urojenia. Chory zaczyna myśleć, że jest prześladowany i że ktoś go śledzi. Pojawia się panika i strach. Taka osoba próbuje przekonać innych o swojej niewinności. Może wystąpić nerwica i fobia, a jednocześnie chory mówi o swoich lękach i fobiach, jakby były jego normą życiową. Lęki mogą sięgać absurdu, człowiek może bać się nawet własnych butów. Choroby psychiczne mogą pojawiać się na różnych etapach życia.
Stosujemy kreatywne leczenie, które pomaga w wielu chorobach. Pomaga wyciszyć się, przepracować wewnętrzne lęki i obawy, zostawić za sobą negatywne doświadczenia.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do nas, na wykłady, webinary, do naszego sklepu.

PORADA PSYCHOLOGA

Jeśli zakochani śpią razem, to ich sen jest zsynchronizowany – ludzie zakochani przechodzą te same fazy snu, a aktywność elektryczna mózgu jednego jest podobna do aktywności mózgu drugiego. Sen uczestników eksperymentu analizowano za pomocą polisomnografii; w tym momencie rejestruje się także aktywność serca, ruchy gałek ocznych, ruchy klatki piersiowej, napięcie mięśniowe i ruchy nóg. Zakochani muszą spać razem, a nie osobno. Podczas wspólnych marzeń sennych poprawiła się faza szybka (Rem – sen), a synchronizacja snu i wzmocnienie fazy REM były tym silniejsze, im bliższy był związek, im więcej radości było w związku i pasji. Szybka faza snu reguluje emocje, pomaga zmniejszyć stres psychiczny, a od tego zależy zachowanie społeczne. Jeśli kochacie się, śpijcie razem.

Zestaw Promocyjny Analiza Jaźni i książka Analiza Podświadomości

Emma Lange – TELEGRAM

ŚWIADOMIE NA TALERZU

Pokarmy bogate w probiotyki…

  • jogurt
  • kefir
  • kiszona kapusta
  • kimchi
  • kiszone ogórki
  • niektóre rodzaje sera

Jogurt jest jednym z najlepszych źródeł probiotyków. Naturalny produkt powstaje z mleka fermentowanego przez bakterie, głównie kwas mlekowy i bifidobakterie. Spożywanie jogurtu pozytywnie wpływa na układ pokarmowy. Jogurt i inne sfermentowane produkty mleczne z żywymi bakteriami przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania jelit. Produkt ten jest również odpowiedni dla osób z nietolerancją laktozy, ponieważ bakterie przekształcają część laktozy w kwas mlekowy, znacznie zmniejszając zawartość tej substancji w produkcie końcowym. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie jogurty zawierają żywe probiotyki. W niektórych produktach po obróbce cieplnej nie pozostają żadne żywe bakterie. Z tego powodu koniecznie przeczytaj etykietę przed zakupem jogurtu i wybierz produkt z aktywnymi lub żywymi kulturami, który nie zawiera dodatku cukru.

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 8 czerwca 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 10 czerwca 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.