9 kwietnia 2018

24 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Wodnika
wschód księżyca 03:19
zachód księżyca 13:04

Wynik będzie zależał od naszej staranności, więc zanurzmy się w pracy i nie wchodźmy w obszary, w których istnieje konkurencja, bo później negatywnie wpłynie to na pracę systemu nerwowego. Dla niektórych ten dzień może być podsumowaniem problemów. Coś zostanie z tyłu i nigdy nie zajmie naszego umysłu. Wiele rzeczy pozostanie w przeszłości, a nawet uzyska cień zapomnienia.

Jest to dzień w którym można dużo poświęcić pracy. Każda praca, nawet praca domowa, która jest wykonywana z miłością, będzie chroniona. Praca przyniesie radość i zaspokojenie pragnień, szczególnie tym, którzy prowadzą swoją firmę lub biznes. Co najważniejsze, róbmy wszystko z umiarem, nie spieszmy się. Po prostu róbmy wszystko w zorganizowany sposób, a zwłaszcza doceńmy i zadbajmy o czas. Będziemy musieli zbudować piramidę priorytetową, umieścić wszystko w kolejności ważności – co wymaga szybkiego wykonania, a co może poczekać. Dzisiaj też będzie szansa zrobienia tego, co zawsze było odkładane.

Niektóre osoby mogą mieć ciekawe pomysły twórcze, które później mogą się zakorzenić i stać się rzemiosłem przynoszącym zyski. Nie odrzucajmy zatem tego, co przychodzi nam na myśl. Najważniejszą rzeczą dzisiaj jest nie myśleć o tych schematach, do których jesteśmy przyzwyczajeni – myślmy inaczej i dostrzegajmy możliwości, które są pod naszymi stopami.

W ciągu dnia możemy dowiedzieć się o intrygach, plotkach o nas. Musimy przygotować się na niespodzianki i krótko odpowiadać na pytania, nadając im subtelny humor.

Często ocenia krytycznie los drugiej osoby, a potem okazuje się, że stoimy na miejscu tej osoby, ponieważ w przyrodzie musi być równowaga i los dzieli sprawiedliwie. Zmiany te mogą przyjść w ciągu jednego dnia. Sygnały były, ale nie chcieliśmy ich widzieć. Nacisk, jaki dziś odczujemy, jest wezwaniem do zmiany siebie – wyglądu i zrozumienia procesów wewnętrznych.

Wieczór może przynieść wiele różnych emocji. Nie pozwólmy im kontrolować naszego umysłu. Kiedy emocje wypalą się, nadejdzie czas kompromisu.

|