Mabon jest tradycyjnym świętem zbiorów i pokazuje nam przejście z lata do jesieni. Powinniśmy zrobić podsumowanie tego, czego udało nam się dokonać w ciągu roku, co udało nam się zdobyć, aby rozwinąć swoją siłę, bo tegoroczne wakacje nie należały do najłatwiejszych. Zmusi nas to do zmian i planowania nowego, co będzie potrzebne w przyszłości.
W tym roku energia świąt sprawia, że nie tylko liczymy plony i podsumowujemy to, co mamy, ale zaczynamy przygotowywać się na nowe kierunki. To święto nastrajają nas do podjęcia wysiłku poprzez pokonanie oporu, bo to czas przypływu odwagi. Otwórzmy się na zdecydowane działanie i poczujmy swój wewnętrzny potencjał i ogromną moc. Jesienna przerwa przyniesie nam trochę napięcia, ostatecznie burząc nasz świat. W tym okresie konieczne jest wielokrotne zagłębianie się w swoją Analizę Podświadomości, aby zmienić swój Archetyp. Wszyscy mamy szansę na odnowienie się i rozpoczęcie nowego życia. Jednak musimy pamiętać, że odnowa zawsze odbywa się z trudem, z ekscytacją. Bardzo często ludzie myślą, że jeśli zostawią sprawy na jutro, to będzie lepiej, ale czas już minął. Działajmy od razu, a wtedy nie będzie takich warunków. Nie odkładajmy pracy nad sobą na później. Czas nie będzie na nas czekał! Mamy przed sobą pomyślny okres, który pomoże nam wzrastać, też dzięki poprzez Analizie Podświadomości. Czym jest analiza podświadomości? Jest to matematycznie modelowana macierz tych scenariuszy, które tworzą nasz los. Kontrolują one świadomą aktywność, tworzą określone pole widzenia i światopogląd.
To dobry moment, aby zrobić krok naprzód i dokonać wielkiego przełomu. Niektóre procesy wymagają przeprojektowania poprzez modelowanie w umyśle. To nie czas na pracę w białych rękawiczkach. Jest to czas walki i zdolności do podejmowania wysiłku z determinacją i silną wolą, kiedy trzeba walczyć i bronić się. Spójrzmy na wszystko przez pryzmat walki; jeśli pozostaniesz w punkcie, w którym jesteś teraz, zbierzesz na siebie wiele problemów. Jeśli okoliczności są trudne, spójrzmy na to jak na pierwszy i zróbmy konstruktywny krok w kierunku nowego. Rozbijmy problem na mniejsze i zróbmy krok w kierunku nowej jakości. To jest zadanie, które stawia przed nami Wszechświat i które będzie miało na nas duży wpływ. Starajmy się nadążać za duchem czasu, aby móc grać i wygrywać. Doskonalmy się i poprzez szkolenia i programy partnerskie. Jeśli pracujemy nad sobą, to nasza praca da doskonałe wyniki. Nie bójmy się zagłębiać w siebie, odwiedźmy analityka, odwiedźmy psychologa, bo da nam impuls do zmian -aktualizacji.
Może obudzić się w nas bohater! Poczujemy się inaczej, odważniej. Dzięki temu zdobędziemy rezerwy, które popchną nas do nowego życia. Dostaniemy możliwość uzyskania ogromnych zasobów finansowych. Mabon może spowolnić niektóre z naszych decyzji, a niektóre z naszych planów mogą się zawiesić. Możemy znajdować się pod ogromną presją, by szukać nowych sposobów na rozwiązanie niektórych sytuacji. Mimo to, niektóre sprawy przystopują.
Skierujmy energię na zmianę swojej przestrzeni mentalnej. Nie bójmy się nowych informacji, które będą działać konstruktywnie. Posprzątajmy, wyrzućmy stare rzeczy. Zapisujmy się na ciekawe kursy z psychologii, czytajmy książki, zaglądajmy do swojej Analizy Podświadomości, aby zrozumieć siebie.

Transformacja w związkach – pary mogą przechodzić różne trudne chwile. Będziemy musieli przyjrzeć się swoim mocnym i słabym stronom, jak również stronom swojego partnera, aby wspólnie stworzyć jeden punkt odniesienia. Jeśli nie ma równowagi i porozumienia, jeśli trudno jest nam bronić swojego punktu widzenia, to związek będzie przechodził trudny okres. Jeśli będziemy przyjaźni i uprzejmi, uczciwi i będziemy podejmować wyważone decyzje, to wtedy kryzys nie przekroczy swoich granic. Sprawy i procesy finansowe dadzą znać o sobie – może się zdarzyć, że cele i osiągnięcia w partnerstwie będą rozbieżne, a wyniki zniechęcające. Pojawią się problemy z seksem i niezadowolenie, a kryzysy pogłębią się, blokując wspólny postęp. Z podświadomości mogą wyłonić się różnego rodzaju obrazy ideałów, które wyszły z przeszłości, karmiczne przywiązania, niezakończone dialogi. Inaczej spojrzymy na tych, których wydawało nam się, że znamy całe życie. Pojawią się pytanie o przynależność, czyli „na ile partner należy do mnie?” Może pojawić się ogromna zazdrość, ale można się jej pozbyć poprzez pracę nad nią. Dzięki temu zyskamy ogromny kwant energii. Powinniśmy przyjrzeć się swoim wewnętrznym blokadom i lękom. Trzeba będzie podjąć wewnętrzną decyzję i zrozumieć, jaką rolę odgrywają w teraźniejszości nasze negatywne doświadczenia.

Mogą wystąpić duże straty finansowe i zakłócenia w relacjach z innymi. Nie dramatyzujmy, bo to tylko okazja dla nas, aby coś zmienić. W październiku i listopadzie będzie zbyt wiele kryzysów, ale napięcie nieco osłabnie wraz z grudniowymi zaćmieniami. Jednak to właśnie kryzysy zmuszą nas do dojrzewania i pożegnania się ze swoimi „zmorami”.
Możemy zresetować się tak, aby osiągnąć to, czego potrzebujemy. Będzie nam dane zobaczyć to, jak bardzo możemy się zmienić, by budować relacje!
W tym okresie mogą pojawić się różnego rodzaju manipulatorzy, więc musimy być ostrożni, aby nie manipulować sobą i nie pozwolić sobie na bycie ofiarą. Niektórzy niepewni siebie ludzie, mogą widzieć świat przez różowe okulary. Będą chcieli przenieść odpowiedzialność na partnera, oddać w jego ręce swoje życie, ale to nie przyniesie nic dobrego, to musi się zmienić. Musimy zmierzyć się z nową rolą. Sprawiedliwość odmierzy szczęście – jeśli stracisz pieniądze, zasoby, energię i zdrowie, to wszystkie te sytuacje będą testować twoją wiarę i zdolność do utrzymania wewnętrznej równowagi. Przejdź przez ten okres bez strat i zdobądź dla siebie nowe role. Cokolwiek zaprosisz teraz do swojego losu, rezultat otrzymasz w nowym roku – roku, który sprawi, że skoczysz na głęboką wodę, a do tego będziesz potrzebował siły.
Koniec roku przyniesie nam zaćmienia, które zdeterminują nasze wzorce zachowań. Są to ważne momenty w naszym losie, więc wsłuchujmy się w rytmy, które wysyła nam Wszechświat.

Zamów

Analiza Podświadomości
Analiza Misji
Koło Losu
Analiza Rodowa
Horoskop Anielski
Analiza Partnerska Karmiczna
⋅ Krzyż Celtycki
Twój Osobisty Miesięczny Program Żywieniowy
Kwadrat Pitagorasa Analiza Indywidualna
Amulet Energetyczny 
Analiza Dziesięciu Płaszczyzn
Kalkulacje Prognostyczne Na Rok
Geometryczna Analiza Uczuć
Geometryczna Matryca Samotności
Geometryczna Matryca Firmy i Sukcesu
Geometryczna Matryca Związku
Runiczna Analiza Relacji
Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy  

Emma Lange blog
Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 20 września 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 21 września 2021
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.