1 czerwca – Dzień Iwana od Chleba. W tym dniu możesz poprosić Naturę, aby przyniosła dobre plony wszystkich twoich działań. Czas, Słowo i Szansa jednoczą się. Upiecz ciasto jagodowe, zrób kompot, a przyciągniesz szczęście do domu.
W tym dniu gospodyni miesiła ciasto ze słowami: „Jak ciasto rośnie, tak rośnie moje piękno. Ciasto ugniata się, a moje ciało staje się gładkie i piękne„. Wyrabiano ciasto na pierogi, pieczono bułeczki.

2 czerwca – Pierwsi Chrześcijanie czcili Konstantyna i jego matkę Elenę. Święci ci zostali patronami pól i żniw. Jeśli zakładasz firmę, poproś ich dzisiaj o pomoc w prowadzeniu firmy. Możesz także zaplanować dziś sukces, narysować sukces (terapie kreatywne, które zawierają algorytmy dla sukcesu, które znajdziesz u nas).

5 czerwca – Dzień Uzdrawiania. Tworzono leki, które dodawały sił. Rano, kiedy się umyjesz, powiedz: „Czysta Wodo, ty szybko płyniesz, zmywasz moje zmęczenie i zazdrość innych ludzi”.
Pamiętaj, aby w tym dniu nie jeść mięsa. Można jeść miód, pić herbatki ziołowe i mleko (jeśli lekarz ci ​​nie zabronił). Obecne były napary z głogu i waleriany. W tym dniu buddyści mają swoje świętują Poson Poya. Na Sri Lankę przybywa mnich, który przynosi błogosławione słowo. Wszędzie rozpala się ognie, śpiewa piosenki, czyta literaturę duchową. W tym samym dniu buddyści świętują Donchod – khural, czyli przejście Buddy w Nirwanę.

7 czerwca – Chrześcijanie czczą Jana Chrzciciela. To dzień uzdrawiania. W tym dniu kupowano buty na rynku i mówiono: „Ktokolwiek wykonał but, zostawił w nim siłę, niech siła z buta przechodzi na moje ciało”. W niektórych regionach słowiańskich buty zastępowano nową koszulą.

9 czerwca – Kobietom zabraniano ze sobą rozmawiać, całkowicie zabraniano przeklinania. Każdy konflikt, który powstanie w tym dniu, może doprowadzić do zerwania relacji między duchem domu a właścicielami domu. Można było oczyścić dom za pomocą świec: „Ogniu, ogniu, usuń problemy, zostaw mi swoje światło”.

10 czerwca – Zwracano się do Apostołów i Nikity z Chalcedonu, świętego, który pomagał biednym. Kobiety w ciąży, jeśli chciały urodzić zdrowe dziecko, tego dnia szły do ​​pracy w polu, zajmowały się warzywami, bo uważały, że dziecko dzięki temu zyskuje energię Ziemi. Nikitę proszono, aby nie pozostawiał bez grosza, aby dom był syty i żeby była praca, plony. U wszystkich chrześcijan jest ten święty, ponieważ żył on długo przed podziałem kościoła. Wyróżniał się miłosierdziem i pomagał biednym.

14 czerwca – Czczono Justyna Filozofa. Wierzono, że w tym dniu nie powinno pracować się, ale można nauczyć się czegoś nowego. Tego dnia można poprosić o radę starszych, którzy mogą zasugerować nam coś na podstawie swego doświadczenia. Mężczyźni poprosili świętego, aby żona wybaczyła i wróciła do domu. Jeśli święty obraz w tym dniu spadnie ze ściany, to oznacza, że w domu jest mnóstwo złej energii.

15 czerwca – Dziewczęta tańczyły w tym dniu i prosiły Wyższe Siły, aby te przysłały im bratnią duszę. Szły nad wodę i poprosiły o przywrócenie uczuć. A my możemy poprawić swój Los. (Każdy, kto chce, może zapisać się na kreatywną terapię „Kamień Alatyr”. Jest to kamień przeznaczenia, który może pomóc naprawić życie, zmienić na lepsze). Dziewczęta rozdawały biednym niepotrzebne rzeczy, jako odkupienie od złego losu.

18 czerwca – W Ałtaju to dzień proroczych snów. Można poprosić o sen, który pokaże ci coś ważnego lub doradzi. DO takiego snu czasami przychodzą zmarli, co oznacza więź z energią rodową. Kobiety rano szły na łąkę porozmawiać z kwiatami: „Tak, jak trawa jest połączona z Ziemią Matką, tak moja rodzina jest połączona pępowiną, połączona z silnymi ludźmi, połączona z ludźmi długowiecznymi, połączona ze zdrowiem, dobrym samopoczuciem i pięknem”.

22 czerwca – Dzień Cyryla Aleksandryjskiego. Dzień, w którym dzień i noc są równe. Tego dnia trzeba wcześniej wstać, aby spotkać się ze wschodem Słońca, a wtedy jest szansa, aby napełnić się dobrą energią na następny rok. Takie Słońce leczyło wszystkie choroby.

23 czerwca – Dzień Anafeny od Kapiących się. Dzisiaj musisz popływać w rzece, wykąpać się w wannie. W dniu tym kupowano nową miotłę i zamiatano nią dom – wymiatano z domu wszystko to, co złe. Uważano, że w tym dniu można zobaczyć znaki od Losu. Powinniśmy na wszystko zwracać uwagę, aby nie wpaść w kłopoty. Dzień przepełniony jest proroczymi energiami i cudami. Jeśli popełnisz jakieś zło, wierzono, że błyskawica uderzy w dom – błyskawica może być kojarzona z czymś nagłym. Duchy chodziły po Ziemi.

24 czerwca – to dzień Barnaby. Tego dnia z wody wychodziły rusałki i plotły wieńce z brzozy. Rzucały je na ziemię, a tam, gdzie spadł wieniec, zbiory były dobre. Tego dnia nie można było zostawić wody na stole w odkrytym naczyniu, ponieważ psuła się. Jeśli w nocy pod dom przyszedł kot, a w domu była niezamężna dziewczyna, wierzono, że wkrótce przyjdzie po nią młody mężczyzna i dziewczyna opuści dom rodzinny. Nie można dzisiaj na stole kłaść pieniędzy, ponieważ mogą je zabrać siły nieczyste i dać w zamian biedę.

26 czerwca – To Dzień Przesilenia. Zakwitał kwiat paproci. Jeśli chcesz być szanowany w pracy, to rano musisz stanąć na wysokim krześle, a potem z niego zeskoczyć – pomoże to zmienić energię w pracy.

27 czerwca – Tego dnia rozdawano ubrania, których nikt już nie nosił. Stań na progu domu i powiedz: „Matko Ziemio, daj mi szczęście za moje dobre uczynki, abym mógł je nadal czynić! Niebo, daj mi siłę i zdrowie, abym przyjął wszystko z godnością. Amen”. Dzisiaj do twego domu może przyjść szczęście.

28 czerwca – Dzień św. Wita. Proszono go, aby dał zdrowie. Dzień stresu, więc nie warto chodzić do uzdrowicieli, bo w tym dniu uzdrowiciele nikogo nie wyleczą – trzeba chronić się przed przeciążeniem energetycznym. Połóż się wcześniej spać, żeby sen był uzdrawiający.

29 czerwca – Dzień Pieśni. W tym dniu można było śpiewać dzieciom kołysanki, śpiewać nad żniwami, śpiewać nad chlebem, ponieważ pieśń niosła oczyszczającą energię. Możesz śpiewać nad portfelem, aby przyniósł więcej bogactwa.

30 czerwca – Dzień św. Manuela, a także Dzień Jaryła. Rozpalasz wewnętrzny ogień, aby móc wyrazić siebie, uzdrowić swoje biopole, zwiększyć siłę życia w sobie. Zapraszamy na kreatywne terapie, na których w jednym połączone jest słowo i obraz, a w drugim działanie. Dzięki temu można poczuć swoją wewnętrzną siłę, pozbyć się negatywnego wpływu. W tym dniu nie można planować przeprowadzki, zmiany pracy. Należy jeść jajka, aby wypełnić się życiem.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Zdrowie i Uroda – czerwiec 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 26 maja 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.