Zbieramy dla Was mądrości ludowe z różnych tradycji, głównie słowiańskich, które pochodzą od Słowian mieszkających od wschodu po zachód.

1 marca – uważano, że w tym dniu Wiosna walczy z Zimą, twardo, aż do krwi. Ale wraz ze wschodem słońca wszystko stawało się jasne, Wiosna wygrywała. Kobiety w ciąży wychodziły na zewnątrz, aby napełniać się siłą, aktywować swoją moc, by urodzić zdrowe dziecko.

2 marca – Dzień Teodora. w tym dniu Teodor zachęcał ptaki do powrotu do domu. Jeśli ptaki wrócą, wiosna zajrzy wcześniej.

3 marca – Słońce w płatkach owsianych. Dzień, w którym robiono galaretkę owsianą lub owsiankę, aby wzmocnić swoją siłę. Rano można było odprawić rytuały, aby zatrzymać młodość. Robiono maski i wywary do włosów, aby je wzmocnić.

4 marca – Dzień Urodzaju. Dzisiaj należy dzielić się jedzeniem – okruchy ze stołu rzucać ptakom, aby w życiu mieć więcej pomyślności. Dziewczyny, które nie mogły wyjść za mąż, wiązały wstążki na brzozie, aby połączyć swój klan z klanem mężczyzny. Kto był bogatszy, wiązał szalik.

5 marca – jeśli ktoś zachoruje w tym dniu, to może chorować przez długi czas. Dlatego staraj się nie wychodzić z domu tego dnia, aby choroba się nie utrzymała. Uważaj tego dnia.

9 marca – Księżycowy Dzień Magii. Możesz kupić lub zrobić miotłę, od czasu do czasu bić się nią – miotłą z brzozy lub dębu: „Moja miotło, daj mi siłę, zabierz ode mnie wszystkie lekcje i problemy, i zamień je w zdrowie. Amen”. Możesz wykonywać Rytuały Księżycowe. Od tego dnia, magia księżyca staje się silniejsza.

10 marca – Dzień Tarasiusa Bezsennego. W tym dniu możesz mieć problem z zaśnięciem, ale będziesz aktywnym przez długi czas. Nie zwalniaj. Nawet jeśli małe dzieci nie chcą dzisiaj spać, nie martw się tym.

12 marca – Dzień Drogi. Tego dnia możesz wyruszyć w drogę. Tego dnia pieczono ciasta, rozdawano je biednym, aby droga była dobra. W tym dniu, możesz przywrócić spokój, równowagę w rodzinie. Ludzie prosili o jedzenie dla ciała i jedzenie dla duszy. Prosili Boga o oczyszczenie ich myśli, o nową energię. Dziewczyny kupowały lustra i mówiły: „Tak, jak ja patrzę w lustro, niech mój mąż patrzy na mnie, niech ma oczy otwarte„. Najlepszym lustrem było lustro z zagranicy, kupione od nieznajomego. Nie można było się o nie targować. Dawano tyle pieniędzy, ile zażądał kupiec.

14 marca – Dzień Wiosny. Nadal palono w piecu. Dzień idealny na wróżenie. Wczesny poranek to wspaniały czas na magię pieniędzy. Dziś rano możesz zamówić amulet, aby przyciągnąć pieniądze. A wieczorem poproś o wróżbę na miłość i zdrowie. Pod wierzbą zakop swoją melancholię i smutek – wykopać dół pod drzewem, włóż do niego rzecz, która pochodzi od ukochanego, może to być list. Jeśli dziewczyna nie była jeszcze mężatką, mówiła: „Ziemia mnie usłyszy i przyniesie do mnie ciebie. Ty mój klucz, jestem twoim zamkiem. Jesteś moim sercem i ja jestem twoim sercem. Będziesz za mną tęsknił w samotności. Czekam na ciebie, ogrzeję cię ”.

15 marca – Dzień Oczyszczenia. Tego dnia posprzątano dom, otwierano okna, myto je. Ludzie modlili się, aby porzucić złe nawyki. Możliwe było oczyszczenie ciała z duchów, które kradną duszę. Rozmawiano w rodzinie o przebaczeniu, przebaczano grzechy bliskim. W nocy należało się umyć wodą i powiedzieć: „Ty, moja wodo, dajesz mi pić. Sprawiasz, że moje życie toczy się. Zmywasz ze mnie to, co o sobie myślałem. Otwieram moją duszę na dobre, abym mógł/a cieszyć się życiem”. Po takim oczyszczeniu nie można było z nikim rozmawiać. Należało w ciszy położyć się spać. Należało założyć czystą i nową  bieliznę.

18 marca – to Dzień Ziemi. Wczesnym rankiem witano ziemię, aby napełnić się jej siłą, aby dzieci mogły zdrowo rosnąć. Wierzono, że w tym dniu nasze Dusze przeplatały się z Duszami przodków. Można było poczuć radość, napełniać się energią. Rano kobiety wykonywały magiczne rytuały na miłość. Tego dnia następowała silna wymiana energetyczna. Można było poprosić Wiedźmina o amulet, o siłę dla rodu, o miłość i oczyszczenie z konfliktów między mężem a żoną. Wieczorem nie można było wróżyć, bo można było zmienić swój los.

Jeśli chcesz zmienić swoje przeznaczenie, możesz do nas dołączyć! Zapraszamy na maraton Cudownych Drzew. Zorganizowaliśmy maraton w bardzo magiczny, pomyślny dzień. To dzień łączenia się z wewnętrzną siłą, łagodzenia napięcia i ograniczeń. Czeka cię wspaniała pracę terapeutyczna nad sobą i swoimi wewnętrznymi energiami.

19 marca – dzień Konstantyna. Trzeba było obejść studnię, która napełniała cię siłą i mądrością. Robiono to, aby życie wypełniło się mocą, aby negatywna energia nie dostała się do naszego życia.

Zapraszam na grę transformacyjnąMoje Zasoby”. Będziesz mógł wydobywać zasoby ze studni, która jest twoja, którą mogą dać ci twoi przodkowie. Koszt indywidualnej konsultacji wynosi 128 zł. Konsultacja wskaże, nad czym musisz popracować i do czego dążyć.

21 marca – Równonoc wiosenna. To bardzo silny dzień energii. Dzień, który służy przyciągnięciu energii szczęścia, pieniędzy. Możesz nawiązać ogólną interakcję z przodkami. Możesz nagle odkryć jakąś ważną prawdę.

Tego dnia organizujemy Maraton „Cudowny Ogród”, w którym możesz pomóc swojej podświadomości za pomocą linii bionicznych swoją podświadomości wypełnić siłą i mocą. Znaleźć te kanały, które prowadzą do szczęścia. Jest to oczyszczenie, zanurzenie się w głęboką medytację. Czeka na ciebie runa, którą otrzymasz, jako ważny zasób i talizman na rok. Otwórz się na inercyjny Wszechświat pełen radości. Kto potrzebuje tego spotkania? Ci, którzy stracili smak życia i ci, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, wypełnić go sensem, przepracować swoje obawy.

23 marca – to dzień bogini Westy. Nie powinieneś spędzać zbyt wiele czasu na magii, lepiej po prostu zwrócić się do Aniołów, poczuć ich moc i siłę. Przypomnij sobie interesujące momenty swojego życia. Wspomnienia połączą cię z bliskimi. Nie angażuj się w spory, bo w przeciwnym razie możesz mieć wiele problemów, chorób. Pamiętaj, aby dać prezent Duchowi swojego domu.

24 marca – ptaki wracają do domu. To Dzień Zaklęć! Możesz przywrócić ochronę energetyczną, wzmocnić partnerstwo. Jeśli nie chcesz być z żadną konkretną osobą, musisz wziąć czerwoną wstążkę, przeciąć ją na pół i spalić jedną część – wraz z popiołem odejdą uczucia, urazy znikną, a każdy pójdzie w swoją stronę.

26 marca – Dzień Niedźwiedzia – budzi się niedźwiedź, właściciel lasu, my też możemy być pełni siły. Siła Ziemi budzi się. Tego dnia nie powinieneś składać obietnic, a niedokończone sprawy przypomną o sobie. Zatem co obiecałeś, doprowadź do końca. Ludzie chodzili do kościoła, aby się wyspowiadać, bo spowiedź tego dnia przynosiła głębokie oczyszczenie.

28 marca – to dzień, w którym kobiety nie myły włosów, ponieważ może to doprowadzić do rozstania z ukochaną osobą. Tego dnia nie wolno dotykać włosów – tak sądzili Słowianie, którzy mieszkali na południu. Tego dnia nie pożyczali pieniędzy i nie dokonywali dużych zakupów. To dzień zmniejszonej energii, dlatego lepiej spędzać czas w spokoju i na magazynowaniu energii.

30 marca – Dzień Aniołów. Można być usłyszanym przez Anioły: „Mój Aniele, poprosi cię, abyś rozświetlił moją duszę, aby stał/a się bardziej delikatna, cieplejsza, bardziej radosna. Oczyść mą duszę i mój dom z kłótni„.  Można dzisiaj posprzątać dom – wyrzucić to, co jest już niepotrzebne.

31 marca – Dzień Grzyba i Dzień Zdrowia. Oczyśćcie swoje myśli, kontrolujcie swoje emocje i nie wyrządzajcie krzywdy sobie ani swoim bliskim. Dajcie bliskim prezenty, sprawcie, aby byli radośni. Niechaj poczują się kochani.

Oferty Analiz

 

Emma Lange PORTFOLIO
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

 

|