Mars w Wadze od 27 sierpnia do 12 października

Mars przenosi się do Wagi, co oznacza, że ​​aktywuje się możliwość zjednoczenia, synchronizacji i braterstwa. Urok i atrakcyjność będą wbudowane w aurę każdej osoby. Mars może zwiększyć nasze niezdecydowanie, ponieważ od razu zobaczymy kilka rozwiązań jednego problemu lub spośród wielu ścieżek wybierzemy to najbardziej właściwe. Mars w Wadze nie jest agresywny, dlatego rzadko stosuje się brutalną siłę lub zuchwałą wytrwałość. W tych warunkach praca z opozycją lub konkurencją będzie bardziej komfortowa. Agresja może się utrzymywać lub po prostu przybrać formę werbalną. Czasami będziemy na siebie źli i trudniej będzie nam sobie wybaczyć. Aby rozwiązać pewne ważne cele, opracować programy, konieczne jest zjednoczenie się z innymi ludźmi. Lepiej nie marnować energii na konkurencję.

Mars z Wagą nie zawsze pomaga w budowaniu bliskich relacji, jakby zawsze zastrzegał sobie możliwość bycia wolnym, ale jednocześnie te relacje są zawsze czarujące. Energia Marsa będzie łączyć ludzi poprzez idee, wspólne zainteresowania, hobby i rozrywki, ale jednocześnie, jeśli zechcesz się zbliżyć, połączyć z partnerem, druga strona może nie odpowiedzieć ci w ten sam sposób. Budowanie relacji będzie trudne ze względu na strach przed odrzuceniem.

Mars w Wadze może aktywować wewnętrzne kompleksy i strach przed intymnością. Związki mogą się z trudem sklejać lub będą wymagały więcej przestrzeni, np. partnerzy pójdą na całość w swoje hobby i będą poświęcać sobie mniej czasu. Z jednej strony trudniej będzie budować zbyt bliskie relacje, ale za to wzrośnie chęć bycia w związku. Mars w Wadze może zwiększyć zazdrość u partnerów i to nie będzie tylko zazdrość wobec innych konkurentów, ale np. zazdrość o hobby lub w stosunku do rodziców.

Kiedy Mars jest w Wadze, tematy terapeutyczne krążą wokół kompleksów, które kiedyś były odmrożone, a teraz są aktywowane. Poruszane są tematy „złości na wszystkich”: na świat, na rodzinę, na swoje pochodzenie. Często w tym czasie klientów może dopadać samotność, brak zrozumienia wśród bliskich, strach przed intymnością, co może wydobyć na powierzchnię problemy karmiczne. Klienci przyniosą do mojego gabinetu lęki przed intymnością, obawy o to, co i tak pozostanie niezrozumiane.

Ważna jest w tym przypadku Liczba Podświadomości…

data ur: 07 + 10 + 1 + 9 + 6 + 3 = 36 = 9

Pierwsza cyfra dnia urodzenia pomnożony przez dwa i odjęta od liczby Drogi Życia daje nam Liczbę Podświadomości…

36 – (7×2) = 36 – 14 = 22 = 4

data ur: 13 + 07 + 1 + 9 + 8 + 8 = 46 = 10 = 1

46 – (1×2) = 44 = 8

Jedynka
Może pojawić się obawa utraty autentyczności, nieporozumienia między ludźmi, ponieważ może się wydawać, że ktoś narzuca ci swoją opinię. Może dojść do wielu nieporozumień z bliskimi z powodu widocznej presji. Powinieneś pomyśleć o tym, co czyni cię szczęśliwą osobą i kto jest twoim zasobem… Nie psuj swojego związku z byle powodu. W przypadku zbyt wielu problemów należy się zatrzymać, przeczekać kłopoty. Możesz szukać nowych dróg swojego rozwoju, nowych dróg realizacji swoich pragnień. A jednocześnie możesz teraz mieć szansę na szczęście, które posadzi cię na fali sukcesu. Wszechświat da ci dokładnie to, co jest dla ciebie najlepsze i najbardziej potrzebne.

Dwójka
Wchodząc w ten okres, możesz wpaść w sytuację, w której nie masz jeszcze wystarczająco silnego doświadczenia. Będziesz musiał stawić czoła nieznanej sile. Nie postępuj zgodnie ze swoją przeszłą wiedzą lub tradycjami rodowymi. To czas, aby nauczyć się nowych rzeczy, zaakceptować coś ważnego i zupełnie nieznanego. To, co do tej pory było zakazane, teraz może się ujawnić. To jest czas na włączenie zmian, ale nie bój się ich, a po prostu je przestudiuj, bo możesz znaleźć w nich coś przydatnego. Jeśli będziesz się wahał, co wybrać: stare lub nieznane, to wybierz nieznane, ponieważ będzie bardziej przydatne. Aby naprawić stare, trzeba będzie włożyć wiele wysiłku – to jak zakleić ranę plastrem i nie leczyć jej. Nadszedł czas, aby znaleźć hobby, więc ujawnij swoją osobowość, pokaż nowe sposoby. To okres oszczędzania.

Trójka
To czas konfliktów, niepokojów, problemów z dziećmi i rodzicami. Może spaść na ciebie jakaś lawina ostrych sytuacji emocjonalnych. Czas prowadzi cię do scen karmicznych: być może podświadome poczucie winy doprowadzi cię do kary, a może odczujesz nieprzepracowaną traumę. To czas kary, braku akceptacji swojego Losu, niechęci zmierzenia się z siłą większą i bardziej imponującą. Cała ta energia wyjdzie ze strumieni nieświadomości i tam będziesz musiał szukać klucza, który pomoże ci dostosować się do sytuacji teraźniejszości. Jeśli chcesz zdobyć to, czego potrzebujesz, będziesz musiał coś dać. Również w tym okresie możesz zechcieć zemścić się na kimś, więc twoja nieświadoma rana zostanie przerzucona na kogoś ważnego. Czas rozejrzeć się za wewnętrznymi schematami, zneutralizować je – stanąć twarzą w twarz ze swoimi kompleksami.

Czwórka
Zachowaj ostrożność podczas wymawiania niektórych słów. Nie należy komunikować się impulsywnie, warto rozważyć każde słowo, ponieważ może rozpalić się płomień konfliktu. Nie warto teraz kusić Losu, nie warto podejmować ryzyka, a próbować przedrzeć się przez przeszkody. To jest wzrost woli. Czas, w którym będziesz musiał rozstać się ze wspomnieniami i nie myśleć o tym, co się wydarzyło, ale wyobrazić sobie i zwizualizować swoją przyszłość. Zwiększy się aktywność twojego Erosa. Możesz stać się bardziej atrakcyjny seksualnie lub mieć kreatywne pomysły na zmianę swojego Losu. Możesz doświadczać innego życia. Wykorzystaj szansę, aby stać się bardziej atrakcyjnym, otwórz się na energię młodości. Jeśli posiadasz Analizę Podświadomości, możesz przyjrzeć się schematom twej Animy i Animusa.

Piątka
Bądź ostrożny, bo ten Mars może sprawić, że zapłacisz za niektóre grzechy karmiczne. Jeśli w tym okresie stracisz pieniądze, zwrócisz w ten sposób dług osobie, od której wziąłeś pieniądze. Jeśli jesteś chory na ostrą infekcję, w twojej podświadomości istnieje element samozniszczenia. Czas sprawiedliwego Marsa może przynieść oznaki trudnych działań karmicznych. W przypadku, gdy w karmie nie ma strasznych programów, ten czas nie przyniesie niczego znaczącego, wszystko po prostu pójdzie jak zwykle. Co więcej, jeśli będziesz chciał zmienić swój status lub wejść w coś nowego, również będzie to trudniejsze. Pozostaje cieszyć się spokojem.

Szóstka
Ujawnia się programy twojego rodu. Jeśli odczuwasz smutek, podekscytowanie, uczucia, musisz zwrócić uwagę na swoje rodowe programy, które mogą w jakiś sposób zakłócać rozwój i ewolucję twojej indywidualności. Mars może wskazywać na separację rodów, na przykład możesz oddzielić się od niektórych krewnych lub mogą pojawić się konflikty. Możesz także odczuwać głębokie poczucie winy za odejście od swoich tradycji. Ród może cię nie wspierać, nie dodawać energii twoim przedsięwzięciom, będziesz musiał sam pokonać przeszkody. To czas ogólnej restrukturyzacji, niespójności pomiędzy twoimi osobistymi programami a programami rodu, co może zmniejszyć twoją energię produkcyjną.

Siódemka
Energia może zmienić twoją pozycję lub status. Ktoś będzie próbował cię zmienić, ktoś zaproponuje ci pracę i dostrzeże ogromny potencjał w twojej wiedzy. To czas na zmianę aktywności, kiedy możesz poszukać czegoś nowego i ciekawszego dla siebie. W przypadku problemów zdrowotnych organizm pokazuje, że należy odbudować pewne bliskie więzi emocjonalne. Twoje pragnienia mogą nie pokrywać się z pragnieniami społeczeństwa, ale nie musisz niczego udowadniać, po prostu bądź i obserwuj. Otwiera się przed tobą nowy kanał wiedzy, możesz puścić w świat coś nowego, na przykład napisać muzykę lub książkę. Energia zostanie skierowana na odbudowę tego, co utracone i bardzo kosztowne.

Ósemka
Na początku aktywności Marsa możesz czuć się zmęczony, będziesz musiał się dostosować, ale potem to się zmieni, aktywność trochę opadnie, a u niektórych przejdzie to w kreatywność. Wchodzisz w nowy okres, kiedy przeszłość jest już za tobą. Nie angażuj się w stare procesy, bo teraz trzeba myśleć o przyszłości i marzyć, planować, zmieniać się. Być może nie od razu nawiążesz relację; nie powinieneś marzyć, że przyjdzie do ciebie ideał, ale jeśli masz swoje przeznaczenie w Analizie Podświadomości, to z pewnością je odczujesz. Sam los może wskazać palcem tego, który jest niezbędny dla twojej Duszy. Postaw na swój cel, idź po swoje marzenie, a na pewno spotkasz kogoś, kto nie będzie idealny, ale będzie w stanie cię zrozumieć.

Dziewiątka
Jeśli okazywałeś negatywne emocje, przez długi czas byłeś pod wpływem stresu, teraz twoje ciało może dawać sygnały, że coś należy poprawić. Czas się odbudować. Nie powinieneś teraz wchodzić w wątpliwe relacje, gotować się w negatywnych uczuciach, szukać winnych. Jest to czas na przepracowanie swoich problemów egzystencjalnych. Mars rzuca ci wyzwanie, abyś określił, kto cię potrzebuje, komu możesz się przydać, jaki jest twój sens życia?! Trzeba usłyszeć cichy głos Jaźni, który od czasu do czasu zostanie zagłuszony przez głosy Ego – kompleksy. Nawiasem mówiąc, jeśli wątpisz w kogoś lub coś, nie powinieneś w to wchodzić: czy to będzie związek, czy praca. Świetny czas, aby zadbać o swoje zdrowie.

Zapraszam na Metafory Runiczne, które będą już we wrześniu. Nauczysz się pracować z runami, i to w szerokim sensie, jako głębokim narzędziem Wszechświata.

6 września otwieramy Klub – Metafory Runiczne. Nauczysz się rozmawiać z Runami, nie postrzegać je tylko jako patyczki i kąty.
Runy to niesamowite narzędzie, które pomaga zrozumieć stan obecnej energii. Za pomocą Run możemy zdiagnozować swoją sytuację. Poczujemy runiczną świadomość.
Będziemy pracować z runicznymi obrazami, które zauważamy w naszym życiu. Runy nauczą nas dostrzegać znaki Losu.
To nie wróżba, a okazja do odczuwania sytuacji, które pomagają nam dostrzec pewne energie w naszej przestrzeni. Nauczycie się rozpoznawać te energie w swoim życiu.
Zajęcia odbywać się będą 2 razy w miesiącu.
Dla tych, którzy chodzą na Jogę Twórczości koszt jednej godziny zajęć – 120 zł
Dla pozostałych uczestników Klubu koszt jednej godziny zajęć – 150 zł.
kontakt@emma-lange.pl

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 24 sierpnia 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 25 sierpnia 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.