Przypominamy, że 28 stycznia odbędzie się prawdziwe spotkanie z energiami Czarnego Tygrysa Wodnego – co oznacza, że ​​otrzymacie algorytm terapii, który pomoże zharmonizować wszystkie procesy, które będą miały miejsce w Nowym Roku

kontakt@emma-lange.pl

Od 14 stycznia do 4 lutego Merkury będzie obracał się w znaku Wodnika. Ten czas przyniesie pewne komplikacje, więc nie należy planować niczego ważnego, nie należy wykonywać żadnych operacji, organizować ważnych spotkań. Jest to czas na rozważania i udoskonalenia. Wszystko, co nowe, nie pójdzie zgodnie z planem. Uran (będzie aspektował Merkurego) jest planetą ryzyka i niespodzianek, nie ma sensu więc w tym czasie prognozować, ponieważ sprawy i tak nie potoczą się według planu. Wiele planów może ulec zmianie i trzeba będzie się zatrzymać, aby jeszcze raz wszystko przemyśleć. Rzeczy, które były zaplanowane wcześniej, będą musiały zostać zmienione. Merkury ujawni wszystkim, że w przeszłości wciąż tkwi pewien potencjał lub możemy mieć odczucie, iż nie zebraliśmy wszystkiego z przeszłości, a to spowoduje, że zrobimy jeszcze jeden krok w tył. Polepszy się nasza intuicja, która wzbogaci nas o wybuchy twórcze. Możemy chcieć coś szybko omówić, ale niektóre obecne plany mogą się zmienić, a to, co było zaplanowane wcześniej, po prostu się zdewaluuje i nasza uwaga zostanie skierowana na coś nowego. Ulepszajmy siebie, swoje plany, swój wygląd. W tym okresie wyznaczajmy sobie tylko cele krótkoterminowe. Możemy dokonać kilku ważnych spostrzeżeń, ale należy opracować taktykę i strategię, aby móc później te spostrzeżenia wykorzystać. W pewnym momencie nasze wewnętrzne odczucia mogą się zablokować i nie pójdziemy tam, dokąd chcielibyśmy naprawdę iść. Może nadejść moment, w którym trudno będzie wyjaśnić nasze działania. Być może przypomną sobie o nas ludzie z przeszłości, ktoś wyjdzie z Cienia i pojawi się w naszym życiu. Być może otrzymamy ważne informacje, które wpłyną na nasze życie, o których kiedyś zapomnieliśmy. Bonus od Merkurego – mamy szansę na rozwiązanie problemów finansowych dzięki zmianie starych nawyków.

Czytajcie nie tylko swój znak słoneczny, ale i znak, w którym jest Wasz ascendent i Księżyc.

Baran – zaangażuj się w strumienie przyjaciół i słuchaj, co mają ci do powiedzenia. Możesz otrzymać telefon od starego przyjaciela. Możesz powrócić do sytuacji, która miała miejsce wśród znajomych. Być może miałeś ciekawe marzenie, do którego teraz będziesz mógł powrócić i zrealizować je. Udoskonal relacje oraz swój biznes online. To, czego nie mogłeś zrobić w realnym życiu, zacznij realizować przez internet. Zrewiduj stare plany, które zbliżą się do rzeczywistości.

Byk – nastaw się na nową karierę i na własny biznesie. Jeśli nie masz „złej” karmy związanej z pieniędzmi lub długami wobec kogokolwiek, to będzie to dla ciebie łatwy czas i wszystko się ułoży, a twoje pomysły będą rezonować. Środowisko pracy może się zmienić, ktoś może cię powstrzymywać, jeśli masz jakiś dług karmiczny. Osiągnięcia, które odkładałeś na później mogą teraz stać się twoją rzeczywistością. Ucz się i doskonal swoje umiejętności zawodowe. Nie powinieneś uczyć się nowego zawodu, ale raczej doskonalić to, co już posiadasz.

Bliźnięta – możesz rozwiązać niektóre sprawy dotyczące dokumentów, należy do nich powrócić. Będzie ci się wydawało, że udało ci się wiele osiągnąć, jednak trzeba będzie pokazać swoje referencje – dyplomy, certyfikaty. Masz szansę rozpocząć naukę, rozważyć swoje poglądy na temat sądów, coś poprawić, na nowo napisać. Karma zmierzy cię miarą sprawiedliwości, więc jeżeli oszukiwałeś, wrabiałeś w coś kogoś, fałszowałeś, to ten okres opóźni twoje możliwości.

Rak – możesz spłacać kredyty, refinansować swoje długi. Możesz odzyskać długi, na które czekałeś, rozwiązać wszelkie kwestie podatkowe. Niektórymi dokumentami zajmie się urząd skarbowy lub inne organy urzędowe, a ty będziesz je rozwiązywał w miarę potrzeb. Ktoś będzie chciał odzyskać z tobą kontakt, a wtedy poczujesz się ważny i silny. Zwrócisz się do swojej karmy, którą będziesz musiał Raku zrewidować. Zanurzysz się w wewnętrzne programy tylko po to, aby wyciągnąć z nich lekcje i podziękować za to, co było.

Lew – relacje i powrót do problemów. Być może zerwałeś z kimś i ktoś może chcieć do ciebie wrócić. Ktoś, kogo znasz, przypomni sobie o tobie. Być może oddaliliście się od siebie, zerwaliście i będziecie renegocjować związek. W tym czasie możesz przygotować się albo do małżeństwa, albo do rozwodu. Nie powinieneś składać pozwu rozwodowego już teraz, ponieważ będzie to trudne do wynegocjowania. Los może sprawić, że powrócisz do problemów związanych z partnerstwem i partnerami. Możesz podpisać jakąś umowę o pracę, ale jeśli tę samą, to w porządku, ale nowa umowa z nową organizacją nie jest dobrym pomysłem. Mogą ci się również przypomnieć dawni rywale, zwłaszcza ci, z którymi masz karmiczne powiązania.

Panna – może zmienić spojrzenie na swoją pracę. Jeśli chcesz wrócić do swojej starej pracy, to bardzo dobrze. Być może życie przyniesie ci znowu jakieś problemy w domu i znowu będziesz musiał radzić sobie z tymi samymi sytuacjami, które już miałeś. Może zmienić się twój harmonogram pracy lub ludzie, których znasz, znów znajdą się w tej samej sytuacji, a to jest wasze karmiczne zadanie. Należy również zwrócić uwagę na swoje zdrowie. Koniecznie badaj swój organizm. Dobrze jest zacząć leczyć zęby, nie odkładać tego na później.

Waga – będziesz musiała ponownie przemyśleć swoje relacje z dziećmi lub coś, czego od dawna nie lubisz. Będziesz musiała rozwiązywać problemy u dzieci. Popracuj nad swoimi relacjami z dziećmi, aby móc zrozumieć, gdzie popełniasz błędy. Zastanów się, jaką rolę odgrywasz dla swoich bliskich. Dorosłe dzieci znów będą cię potrzebować, a ty będziesz zajmowała się ich problemami psychicznymi. Pomyśl o miłości, bo możesz spotkać się z karmicznym związkiem w miłości. Możesz udać się do miejsc, w których już byłaś, wrócić do swoich zainteresowań.

Skorpion – tematem numer jeden jest nieruchomość. Być może coś zmienisz w swoim domu lub dostaniesz możliwość zakupu własnego domu. Albo sprzedasz dom, zajmiesz się sprawami urzędowymi. Możesz się też przeprowadzić. Pojawią się krewni, których nie widziałeś od dłuższego czasu. Pojawi się temat rodu, mogą uruchomić się programy przodków. Będziesz musiał Skorpionie rozwiązywać rodzicielskie problemy.

Strzelec – ważny będzie transport, samochód. Możliwe, że będziesz przerejestrowywał swój samochód, sprzedawał lub zmieniał. Nie kupuj nowego sprzętu, który ci się nie podoba. Możesz również przełożyć ewentualne wycieczki lub spotkania. Jeśli sprawy związane z przemieszczaniem się będą komplikowały się, to nie wchodź w nie. Będą kontaktować się z tobą krewni, którzy mieszkają w innych miastach. Oczekuj pomocy od siostry lub brata, a także problemów. Musisz nauczyć się czegoś nowego.

Koziorożec – będziesz skupiony na pieniądzach. Możesz znaleźć się w okolicznościach lub sytuacjach, które będą trudne do zniesienia lub zaakceptowania. Twój Cień natychmiast pokaże ci to, co w sobie ukrywasz. Ludzie także będą ci to pokazywać. Mogą pojawią się niespodziewane pieniądze albo wrócisz do starej pracy, powrócić do czegoś, co było ważne wcześniej. Nastąpi karmiczne zanurzenie się w swoim Cieniu. Masz szansę głęboko zrewidować swoją przeszłość i działać już w inny sposób. Masz też szansę całkowicie zmienić coś w swoim życiu. Zadbaj o swoją samoocenę, ponieważ w tym okresie może być zbyt zniszczona.

Wodnik – temat związków da o sobie znać. Da znać też to, jak się czujesz sam ze sobą i swoją przeszłością, jak bardzo kochasz siebie? Świat od razu da ci odpowiedź. Spojrzysz wstecz, na swoją przeszłość i przypomnisz sobie negatywne zdarzenia. Możesz dojść do spotkania z kimś z przeszłości lub usłyszysz informacje z przeszłości. Zmień coś w sobie i spójrz w przyszłość. Może uda ci się coś dokładniej przestudiować, zrewidować swoją przeszłość i już nigdy do niej nie wracać. Uprawianie sportu może sprawić, że poczujesz się dobrze we własnej skórze. Masz szansę wrócić do przeszłego związku, ale na własnych warunkach.

Ryby – powrócisz do trudnych sytuacji karmicznych i udręk, które mogą cię prześladować. Będziesz musiała Rybo zająć się kwestiami związanymi z przeprowadzką i być może będziesz chciała wyjechać za granicę. Możesz zakończyć jakieś sprawy i na zawsze zamknąć za sobą drzwi. Musisz skończyć ze swoją przeszłością, bo inaczej zawsze będziesz się nudzić i tęsknić za tym, co miałaś. Będziesz musiała pomyśleć o sobie i zrobić ze sobą porządek. Będziesz chciała głośno mówić o swoich potrzebach, a być może ktoś cię usłyszy. Mogą pojawić się tajemne sprawy i tajemne spotkania z niezaangażowanymi ludźmi.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 13 stycznia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 14 stycznia 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.