Drodzy Czytelnicy!

Na niebie powstaje mnóstwo zmian i we Wszechświecie istnieje zasada – „jak na górze, tak i na dole”. Zmienia się Niebo, zmieniają się sytuacje na Ziemi. W naszym życiu także powstaje mnóstwo zmian – ewoluujemy, rozwijamy się, dzielimy się informacjami.
Człowiek doinformowany, to człowiek chroniony. Informacja pomaga nam prawidłowo ustalić swój los, czyli podjąć prawidłowe decyzje, dokonać dobrych wyborów i nie robić pomyłek.

Teraz natura wchodzi w nowy okres i chcemy Wam opowiedzieć o nowym projekcie, który zmienia scenariusze naszej przeszłości.
Przeszłość przedstawia sobą cały świat, który był i odszedł. Zostawiliśmy ten świat częściowo – zastanówmy się zatem, po co potrzebny nam jest powrót do przeszłości? Po co musimy cokolwiek wspominać? Czy nie lepiej byłoby zagłębić się w teraźniejszości i przyszłości?
Mózg chce zapomnieć o tym, co go bolało, co raniło i o tym, co czuł. Wyobraźmy sobie człowieka, który posiada wszystko!
Posiada dom pięknie umeblowany, wypełniony domowymi rekwizytami bibelotami. Byli w nim ludzie, którzy w tym domu mieszkali i z którymi ten człowiek spotykał się, komunikował się z nimi. Były dobre i złe momenty…
Jednak z woli Losu musiał to wszystko zostawić i wyjść z tego domu, wyjechać z miasta, zmienić swoje życie i zacząć wszystko od nowa.

Zaczynamy żyć na nowo! Na początku możemy mieć różne odczucia. Możemy czuć radość lub na odwrót – smutek. Możemy czuć się wolni lub nie. Należy coś wybrać, więc zaczynamy wspominać nawet swoje łóżko, gdy chce nam się spać.
Gdy chce nam się jeść, wspominamy stół i krzesła, talerze, kubki… Wspominamy zapach, widok, wystrój. Jednak tamto życie już minęło, nie ma tamtego życia! Wbrew swej woli, nadal przeżywamy i martwimy się, wspominając jak to było dawniej. Dlaczego? Bo teraz, w nowym życiu, wszystko jest inne i ciągle powracamy do swojej przeszłości, bo ją znamy! Wracamy do tego, z czym byliśmy związani i wypełniamy tę przeszłość na nowo emocjami. Przeszłość zaczyna ponownie wchodzić w nasze życie, zaczyna być obecna w naszym życiu. Nie rozumieliśmy przecież, dlaczego musieliśmy wyjechać z tego domu, opuścić dom, który kochaliśmy. Nie rozumiemy co się stało?! Zadajemy sobie mnóstwo pytań i nikt nie może nam na te pytania odpowiedzieć. Sami także nie znamy odpowiedzi i nie zdajemy sobie sprawy, że za nami coś podąża nasz CIEŃ. Ten CIEŃ prześladuje nas wszędzie i chodzi za nami do każdego miejsca. Ten CIEŃ to my! To kontynuacja nas samych – to jesteśmy my, tylko w tym CIENIU znajduje się zarówno dobro, jak i zło. To jest to, co zapomniane, wyrzucone, odrzucone, ale jednak potrzebne.
Pamiętasz, jak w dzieciństwie potrafiłeś zrobić wiele rzeczy? Potrafiłeś coś uszyć, upiec, zrobić coś własnymi rękoma… Dzisiaj możesz zrobić to samo, jeśli sobie to przypomnisz.
Pamiętasz jak babcia uczyła Cię odróżnić grzyby jadalne od tych niejadalnych? Pamiętasz! Dzisiaj będziesz wiedział w jaki sposób odróżnić grzyby i dzięki temu przeżyjesz.
Pamiętasz jak matka śpiewała Ci piosenkę, dzięki której mogłeś zasnąć, czując się kochany i bezpieczny? Dzięki tym wspomnieniom dzisiaj nie zasypiasz w samotności i dzięki tym wspomnieniom powracają tamte odczucia, które sparwiają, że czujesz się bezpiecznie.
To wszystko jest w Twoim CIENIU.
Zobaczyć swój cień nie jest tak łatwo – może to zrobić tylko ten mózg, który się uczy i serce, które jest gotowe wiele pojąć i znieść. Trzeba zaakceptować siebie takim, jakim się jest.

saturnCykle planet można porównać do przyjazdu karetki pogotowia, która zabiera pacjenta na leczenie i dzięki temu pacjent zdrowieje. Takie sytuacje pokazują w jaki sposób należy zmienić swoje myśli. Jeśli planeta zmienia swój cykl to znaczy, że w naszym życiu zmieniają się zbiegi okoliczności w taki sposób, by uczyć nas, jak znaleźć nowy poziom życia, poszerzyć swoją świadomość, otwierając w sobie nowe źródła natchnienia i możliwości, żeby zostać bardziej rozumnym, bardziej doświadczonym.

Nasza redakcja pragnie przedstawić Wam PROJEKT SATURN po to, abyście mogli SAMI przyjmować własne życie i uczestniczyć w kształtowaniu tego życia, swojego losu. Abyście nauczyli się rozumieć swoje emocje, emocje swych bliskich. Dzięki temu zrozumiecie, że jesteście połączeni z własnym losem i czasami to WY wpływacie na swój los właśnie poprzez swój wewnętrzny świat, a czasami to Los wpływa na WAS.

W PROJEKCIE SATURN chcemy Wam opowiedzieć, co będzie Waszym sukcesem w tym okresie:
– co trzeba robić, by osiągnąć powodzenie,
– jaki wysiłek należy włożyć, z czym się pogodzić,
– jak ochronić swoją energię, by uciec od chorób,
– jak poczuć swą więź z Kosmosem,
– jak stać się innym człowiekiem.

Dzięki temu zrozumiecie Drodzy Czytelnicy, jak stawiać kroki, by nie przewrócić się, nie upaść i wypełnić siebie szczęściem.
Dzięki temu możecie zwyciężyć nieufność do świata, emocjonalne okrucieństwo i duchowe zamknięcie.

PROJEKT SATURN składa się z 12 części. Pierwszą część oddajemy Wam bezpłatnie. Dajemy Wam też ten artykuł, abyście mogli zobaczyć i przekonać się w jaki sposób te wszystkie zagadnienia, o których pisaliśmy, zostały ujęte. Na razie oddajemy Wam PROJEKT SATURN w formie pdf, a dalsze części będą w formie drukowanej.
Jest to naprawdę unikalny projekt, nad którym pracuje nasz cały sztab, składający się ze świetnych ekspertów. Chcą Wam oddać to, czego jeszcze nie znacie, nie czytaliście i co Was zadziwi. Jesteśmy pewni, że kupując pierwszą broszurę PROJEKT SATURN, przyjdziecie po następną.
Znajdziecie w niej bardzo dużo przydatnych informacji dla siebie i o sobie. Nauczycie się sami robić przeróżne obliczenia, by poznać swój Los.
Dzięki temu będziecie mogli z dużą dozą prawdopodobieństwa poznać swą przyszłość – tę szarą, codzienną i tę duchową, transformującą.
Nauczymy Was w jaki sposób obliczyć dla siebie dobry dzień, czy dobry okres na kupno ważnych rzeczy, na sprzedaż.
Będzie wiedzieli czy w coś zainwestowac, czy wejść w jakiś układ, czy raczej odpuścić. Czy wejść w jakąś relację, czy to dobry czas na to?
Dowiecie się dlaczego nie możecie z czymś ruszyć? Dlaczego lepiej odpocząć, niczego nie rozpoczynać, nie inicjować? Kiedy rozpocząć leczenie, itd., itd.

Można wymieniać w nieskończoność wszystkie możliwości, które da Wam znajomość wpływu planet na Wasze życie.
To są informacje bardzo przydatne w życiu, które to życie ułatwiają.
PROJEKT SATURN napisany jest w przystępnym języku, który każdy będzie w stanie zrozumieć.

Zapraszamy!

autor: Emma Lange