15 sierpnia Selena, czyli Biały Księżyc, weszła do znaku Lwa. Będzie pomagała tym ludziom, którzy zajmują się twórczością. Będzie łatwiej przeżyć straty i rozstania. Straty w zamian przyniosą coś dobrego i wprowadzą dynamikę. Można to porównać do operacji bez bólu – możemy trafić w trudne sytuacje, ale szybko znajdziemy pomoc. W nierównej walce szybko ocenimy pozycję przeciwnika i poczujemy rzeczywistą siłę.
Selena, która zrobiła tranzyt do znaku Lwa mówi o tym, że nie warto przeciwstawiać się losowi. Okres ten będzie bardzo uzdrawiający. Ludzie otrzymają duchową pomoc, ale tylko ci, którzy będą naprawdę uczciwie nad sobą pracowali. Emocje mogą przynieść natchnienie do komunikowania się, możemy zachwycić się czymś, idealizować konkretny obiekt lub jakąś cechę charakteru u drugiego człowieka. Ten czas to fala natchnienia – tylko problem jest w tym, że jedna osoba rzeczywiście będzie odczuwała jakieś emocje, a u drugiej osoby będą to tylko fantazje. Będzie ciężko odnaleźć między tymi dwoma aspektami granicę.
Jest to bardzo dobry czas, by zarazić się jakąś pasją, śledzić swój cel i zagłębiać się w rozumienie sytuacji. Jeśli będziemy śledzić swój cel, to ulegnie zmianie nasz charakter, na przykład; nie będziemy tak odczuwać lęków. Możemy zrobić skok naprzód, szczególnie psychologiczny. Wielu z nas poczuje swoją misję i drogę, co połączy się z naszym losem. Nawet w małym wydarzeniu odnajdziemy sens. Wielu z nas będzie szukało swoich symboli i będzie je znajdowało.

W tym okresie organizm bardzo szybko poradzi sobie z wszelkimi chorobami, a także psychologicznymi traumami. Bardzo dobrze będziemy wyczuwać innych ludzi, będziemy cierpliwie odnosili się do ich wad. Bardzo szybko odkryjemy, że ktoś jest dwulicowy, że chce nami manipulować. Ale też tak szybko, jak to odkryjemy, tak szybko wybaczymy.
Bardzo ważne w tym okresie jest zrozumienie swojej drugiej strony – ciemnej strony, która jest wypełniona lękami. Jeśli zaczniemy z tą stroną pracować, to ona zacznie się bronić. Należy bardzo elastycznie podejść do swojego negatywnego JA, aby móc dostrzec to wszystko, co się w nim zawiera.

Każdy z nas może poczuć się silnym, ale jedna uwaga! Nie należy siebie przeceniać! Należy prawidłowo ocenić te wszystkie zadania, które życie postawi przed nami. Trzeba wykorzystać swoją siłę, tylko w dobrym kierunku. Wykorzystanie jej w jakichś agresywnych napadach, konfliktach, do nadmiernego zadowalania siebie jest wykluczone. Ta siła powinna być wykorzystana do intelektualnych operacji.
Kosmos daje nam bardzo dobrą energię, która pomoże naprawić siebie samych. Nasze JA może wybrać prawidłowy kierunek, wyprostować swoją linię życia. To jest odblokowanie siły i twórczego działania.

Na początku tego okresu może pojawić się kryzys związany z samooceną. Trzeba na to spojrzeć inaczej, przyjrzeć się sobie na nowo. Mogą nawet powstać jakieś dramaty, które także zmuszą nas, abyśmy spojrzeli na siebie z innej strony. Będzie to proces oczyszczający i wyjdzie nam to na korzyść. Dzięki tym wszystkim energiom, które teraz zsyła nam Kosmos, możemy inaczej/prawidłowo spojrzeć na świat.

Gdy Selena jest w znaku Lwa, to należy zająć się domem – szczególnie domem, który będzie odpowiedni dla naszej duszy. Powinniśmy zająć się psychologią i twórczością psychologiczną.

Kobiety, które są matkami, powinny uświadomić sobie – szczerze, własne postępowanie i spróbować podchodzić do swoich dzieci z psychologicznym zrozumieniem. Możemy nauczyć się wpływać na dzieci za pomocą wiedzy, a nie za pomocą krytyki.
Jak już wyżej wspomnieliśmy, przeżycie dramatów przyjdzie nam z łatwością, ale też możemy z łatwością rozerwać jakąś relację. To, co już jest stare, niepotrzebne, zostawimy za sobą i nie będziemy już o tym więcej myśleć. Niektórzy z nas będą dążyć do skomplikowanych sytuacji, by poczuć, że są żywi. Człowiek będzie otrzymywał sygnały, aby motywować siebie. Nasze codziennie przyzwyczajenia lub tradycje szybko będą zmieniały się. Emocjonalne instynkty będą bardzo aktywne, ale one zmuszą do zmiany modelu naszego świata.

Rada od Seleny na dany okres;
– bądź uważny do słów, które wypowiadasz,
– los daje ci szansę, abyś przygotował grunt pod wiele życiowych spraw, jeśli chcesz zmienić coś w swoim losie,
– ze zrozumieniem odnoś się do wszystkiego, co cię otacza, bo to jest część ciebie samego i musisz to poczuć,
– należy nauczyć się być sobą, otworzyć swoją naturę, pokazać się takim, jakim się jest naprawdę,
– nie bój przyznawać się do pomyłek przed samym sobą,
– dzieci będą uczyły się na naszych doświadczeniach, a nie na tym, czego ich uczymu.
Doświadczenia nasze, staną się doświadczeniami naszych dzieci!

Jeśli Selena weszła do Lwa, a Lilith znajduje się w znaku Wodnika, to tworzy się bardzo ważna oś! Jednak o tym napiszemy za jakiś czas… Zatem śledźcie nasze artykuły w których będziemy zamieszczali ciekawe porady i informacje.

autor: Emma Lange