1 – 6, 10 – 12, 16 – 17, 24 – 30

Kiedy na Słońcu pojawiają się zakłócenia, pole magnetyczne staje się niestabilne, wtedy niekoniecznie będziemy mieli problemy związane ze zdrowiem ciała, ale możemy mieć problemy z nastrojem, stanem umysłu i podnieceniami różnej natury. Czasami burza magnetyczna może tak bardzo wpłynąć na naszą psychikę, że sami możemy zwątpić w swoje właściwe podejście do życia. Na przykład, w tym okresie możemy nastawiać się na najgorsze – będziemy myśleć, że wszystko skończy się źle, i nieważne co zrobimy, nic dobrego nie wyniknie z naszego życia. Wielu ludzi staje się pesymistami podczas burz magnetycznych, więc jeśli nastrój spada, to zamiast koncentrować się na lękach, skoncentrujcie się na sukcesach z przeszłości, a to pomoże Wam energetycznie nie załamać się i pozostać w granicach Waszych zasobów, a dzień nie będzie trudny.
Podczas burz magnetycznych możemy stać się bardzo zafiksowani na drobiazgach, skupiać się na rzeczach, które wcześniej w ogóle nam nie przeszkadzały – mogą tak mocno przykuć naszą uwagę, że będziemy je w kółko rozpatrywać. Najciekawsze jest to, że skoncentrujemy się na tych drobiazgach, które w ogóle nie zasługują na uwagę. To pozbawi nas szczęścia, więc należy urozmaicić te dni swoją twórczą pracą, aby przenieść swoją uwagę na te działania, które powodują poczucie radości. Nie rozwodźmy się zbytnio nad przeszłością, nad swoimi błędami, a pomyślmy o tym, jak naprawić sytuację i uniknąć wszystkiego, co złe. Nie należy w takich momentach porównywać się z kimś, bo to tylko pogłębia poczucie porażki i bardziej nakręca negatywne. Zazdrość czyni ludzi nieszczęśliwymi, nauczmy się doceniać to, co mamy. W tych dniach nie powinniśmy gorliwie szukać wad w sobie, wraz z pewnością siebie, ponieważ energia życiowa spadnie.
Burze magnetyczne wyrywają nas ze stanu komfortu i możemy nie czuć się dobrze w tych dniach. Starajmy się nie być zbyt aktywnymi, pracujmy nad sobą, zamieńmy burze magnetyczne w okazję do pracy nad sobą. Zróbmy coś innego, ponieważ zmiana będzie bardzo korzystna, a nawet uzdrawiająca.

W ostatnim miesiącu jesieni wystąpią cztery okresy silnych burz magnetycznych. Meteorolodzy zalecają, aby osoby wrażliwe na zmianę pogody w tym czasie jak najwięcej oddychały na świeżym powietrzem, a także zrezygnowały ze śmieciowego jedzenia, nikotyny i alkoholu.

Pierwsza burza potrwa przez sześć dni – od 1 do 6 listopada. Jej siła będzie przeważnie na poziomie czterech punktów, ale 2 i 5 listopada osiągnie pięć punktów. Meteopaci mogą w tym okresie odczuwać zawroty głowy, pogorszenie stanu zdrowia, a nawet nudności. Warto zwrócić uwagę na swój stan psycho – emocjonalny.

Druga burza magnetyczna potrwa trzy dni, czyli od 10 do 12 listopada. Na początku jej intensywność będzie wynosiła 5 punktów, ale z każdym dniem będzie się zmniejszać, ostatecznie osiągając 3 punkty. Osobom podatnym na warunki atmosferyczne zaleca się stosowanie w tych dniach wszystkich wyżej wymienionych zaleceń.

Trzecia burza magnetyczna będzie najsłabsza i potrwa tylko dwa dni od 16 do 17 listopada. Osiągnie 3 punkty, więc burza raczej nie będzie miała żadnego wpływu, nawet na najbardziej wrażliwych meteopatów.

Ostatnia, czwarta burza magnetyczna będzie trwała najdłużej. Będzie trwała dokładnie tydzień – od 24 do 30 listopada włącznie. Jej intensywność będzie się wahać od 3 do 4 punktów.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 31 października 2022
Następny artykułHoroskop na listopad 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.