10 lipca 2019

8 Dzień Księżycowy
Księżyc w znaku Skorpiona
wschód księżyca 14:14
zachód księżyca 01:08

 

24 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Raka
wschód słońca 04:36
zachód księżyca słońca 21:02

Burze Magnetyczne w Lipcu;
>> 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27, 28, 29, 30.
https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-na-lipiec-2019/

PORADA DNIA
W tym dniu nie należy przywiązywać dużej wagi do wyglądu, ponieważ „ubranie” nie odegra dziś większej roli. Będziemy odczuwać niepewność, dlatego najlepiej zaangażować się w realne prace, nie nadawać niczemu wyjątkowości. Dzisiaj należy ograniczyć się w jedzeniu, bo można łatwo przybrać na wadze. Organizm bardzo dobrze będzie dzisiaj przyswajał preparaty żelaza. Natomiast niekorzystny dzień na szczepienia.

ZDROWIE i URODA
Wyjeżdżając na odpoczynek, pomyśl o tym, że możesz wrócić nie tylko z pamiątkami, ale także z chorobami. W niektórych krajach orientalnych myszy przenoszoną wściekliznę. Tyfus także nadal stanowi zagrożenie, które można spotkać w krajach, w których higiena stoi na niskim poziomie. Należy uważać na kupowanie produktów z lokalnych bazarów. Wirusowe zapalenie wątroby typu A i czerwonka mogą pojawić się, jeśli nie myjesz rąk i kąpiesz się w podejrzanych zbiornikach wodnych. Miłośnicy jazdy na wielbłądach mogą złapać grypę wielbłądzią. Przypominamy więc o przestrzeganiu higieny, jesteś odpowiedzialny za swoje zdrowie.

PRZEPIS DNIA
Dzisiaj napiszemy o twarogu. W większości przypadków jest przydatny, ponieważ przywraca mikroflorę jelitową, obniża poziom cholesterolu, wzmacnia kości. Jedynie jest przeciwwskazany dla tych, którzy cierpią na nietolerancję laktozy, choroby nerek, a także miażdżycę tętnic. Jeśli więc nie cierpisz na te przypadłości, twaróg jest właściwym produktem, który pomaga, między innymi, kontrolować wagę.

SNY
Mogą pojawić się sny, które skłonią jakichś zmian, np. w relacjach lub w biznesie. Sny pokażą przyszłość, ale nie spełnią się natychmiast. Jeśli sen jest przyjemny, to czekają cię miłe niespodzianki.

WIADOMOŚCI ASTROLOGICZNE
Księżyc sprawi, że ​​poczujemy powagę wszelkich emocji. Do wszystkiego trzeba podejść bez ironii, mądrze. W tym dniu nasze dzieci mogą zachowywać się inaczej, ale nie lekceważcie ich, mówiąc -„to tylko dzieci!”. Spróbujcie je zrozumieć i to, co mówią, ich radość lub łzy. Księżyc doda odwagi, abyśmy mogli śmiało podjąć się tego zadania. Słońce otworzy dla nas kreatywne kanały i powie, jak najlepiej to zrobić. Poprowadzi nas do innowacyjnych metod. Użyjmy dziś intuicji.Meta – karta, która daję poradę naszej podświadomości, to DĄB. Zechcemy wiele zmienić, z wieloma sprawami nie zgodzimy się. Obudzi się w nas energia buntu. Tylko jeśli zechcesz coś zniszczyć, zrób to świadomie, aby nie znaleźć się potem wśród ruin. Ci klienci, którzy wybierają kartę DĄB, zazwyczaj nie chcą żyć zgodnie z zasadami, w których żyją od wielu lat. Ci, którzy odrzucają tę kartę, nie są gotowi na zmiany. Nie są gotowi na osiągnięcia nowego poziomu rozwoju. Będą preferowali własną strefę komfortu.

https://ledmes.pl/sklep/ksiazki/meta-karty/Już od 15 LIPCA zapraszamy na kurs Obraz Matki w naszym Księżycu. Na kursie nauczysz się, jak pracować z kanałem matki, jak szukać harmonii w matce, wykorzystywać jej energię, jako własny potencjał. To pole przyciągnie do twojego życia pewne sytuacje.
Po ukończeniu kursu będziesz mógł sam regulować ten aspekt! Będziesz wiedział, jak dołączyć element, którego potrzebujesz, jak uwolnić swoje życie. Księżyc określa twoją relację z matką, a ty sam możesz stać się ekspertem w swoich relacjach z bliskimi. Podczas tego kursu dowiesz się, jak zwiększyć kobiecą siłę w wyścigu przez Kanał Księżycowy i jakie warunki musisz stworzyć dla siebie, żyjąc na Ziemi. Dowiesz się, jak księżyc i jego kobieca energia pomagają odnowić twórczą aurę. Ponadto poznasz ciemną stronę Księżyca i jego wpływ na twoje życie.

Ten kurs nie jest przeznaczony dla astrologów, tylko dla tych, którzy są zaangażowani w samorozwój lub niosą pomoc innym ludziom.

|

Poprzedni artykułDzień Księżycowy – 9 lipca 2019
Następny artykułDoświadczenie i Misja
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.