Skandynawska runa Eihwaz powie nam, jakie okoliczności nam pomogą lub zaszkodzą. Ta runa jest pełna sprzeczności. Trudno będzie nam zaufać – zwłaszcza informacje uzyskane przez internet powinniśmy sprawdzać, ponieważ ta runa będzie wprowadzała iluzję do rzeczywistości. Ta runa może powodować wiele impulsywnych reakcji do szczegółów. Ludzie będą bardziej ostrożni i mniej ufni. Runa sugeruje, że może nastąpić zmiana nastawienia, a co za tym idzie, dokonamy przeglądu swoich priorytetów i celów. Należy wybrać najwyższe wartości. W tym miesiącu wszyscy odczujemy zmianę przeznaczenia. Jeśli postąpimy właściwie, to przeznaczenie nas ochroni.

Ogam Celtycki – Winogrono. Pokazuje restrukturyzację świata wewnętrznego. Wszystkie sytuacje, które powstaną teraz, umocnią się jesienią. Spróbuj wprowadzić do życia nowe pomysły i przemyślenia. Nie licz, że oczekiwany wynik przyjdzie szybko. Każdy nowy pomysł powinien być uzasadniony i starannie chroniony przed problemami. Jeśli chcesz coś zrobić, rób to skutecznie. Wnikaj w swoje wewnętrzne problemy, studiuj je. Jeśli nie zakończyłeś z kimś, nie przeżyłeś do końca emocji, to teraz wszystko może wrócić. Mogą nawet pojawić się z tego powodu problemy psychosomatyczne. Winogrono jest znakiem, że cała planeta przejdzie w nowy cykl i świat nie będzie już taki sam.

Słowiańska runa Bereginia pokaże nam wszystkie połączenia w naszym mikrokosmosie. Zachęca do dbania o bliskich, o ich wewnętrzne potrzeby. Bereginia to natura, dlatego wszystko powinno być naturalne i musi dojrzeć we właściwym czasie. Chroń to, co jest blisko ciebie. Koniecznie chroń dzieci i rodziców. Ważna jest też przyjaźń. Trzymaj mocno przy sobie to, co zostało ci dane przez Los, bo jeśli przegrasz, to odpadnie od ciebie kawałek twojej duszy. Staraj się nie wchodzić w konflikt z tymi, którzy są ci bliscy. Matka (jej reakcja, jej wizerunek) odegra dużą rolę w twoim życiu.

Elfijska runa Kala Dai mówi o mistyce. W tym okresie Smok przejawi swoją energię światła. Na świecie mogą pojawić się jego potomkowie. To ludzie szczęścia, które pomaga wznieść się ponad świat. Nie możesz sam tego szczęścia przywołać. Jeśli będziesz go potrzebować, ono samo przyjdzie do twojego domu. Światło to stanie się ziarnem, które może wykiełkować w twoim losie i całkowicie go zmienić. A jeśli w tym okresie pojawi się coś negatywnego, nie przeklinaj swojego losu. Być może właśnie to, co złe stanie się dla ciebie okazją do zmiany swojego życia.

Islandzka runa Twi-Yerwadr-bogi. Ona odsłania nasz cień. Jeśli w twoim wnętrzu kipi gniew, to i tak będziesz musiał złożyć broń. Konieczne będzie na zawsze zamknięcie czegoś z przeszłości. Nie powinieneś wydobywać z nieświadomości agresji i konfliktów. Daj sobie czas na to, aby odzyskać siły i nie walczyć. Słuchaj swojej duszy i ciała. Nie należy z nikim rozstawać się w tym okresie, ponieważ przysporzy to nam później cierpienia. Jeśli komuś źle życzysz, to złe życzenia do ciebie wrócą.

Możesz zamówić u nas amulet, który pomoże ci odzyskać szczęście.

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl