Do prac w ogrodzie trzeba przygotować się już wcześniej, wcześniej wszystko zaplanować.
Nasz kalendarz siewów, prac w ogrodzie oparty jest na różnych obliczeniach technologicznych. Uwzględniamy w nim także astrologię jako system biorezonansów, który wskazuje naturalne zjawiska. W ten sposób kalendarz staje się użyteczny dla każdego działkowicza, czy ogrodnika i to nie tylko mieszkającego w Polsce, ale i w basenie Śródziemnomorskim, bo i te kraje uwzględnia nasz kalendarz.
Ważne są wpływy Księżyca, a także procesy które zachodzą w gruntach w zależności od kolejności i pozycji księżycowej doby, a także znaku, który w danym momencie będzie widoczny.
Wszystkie procesy które zachodzą tutaj, związane są z Księżycem, który wpływa także na pole magnetyczne Ziemi. Wpływa także na wodę, we wszystkich jej odmianach – człowiek składa się z wody, ale i rośliny zawierają wodę.

W kalendarzu będą uwzględnione procesy zachodzące w roślinach, ale też weźmiemy pod lupę wszelkie prace związane z techniką i elektroniką. We wrześniu jest mało siewu, więc trzeba zwrócić uwagę na coś innego.

Poprzedni artykułKalendarz Biodynamiczny – wrzesień 2017
Następny artykułCo to jest kalendarz biodynamiczny?
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.