Ten portal otworzy ogromne drzwi kreatywności dla nas wszystkich. Będziemy mogli realizować nowe projekty, zdobywać ciekawą wiedzę, wierzyć w cuda i przyjmować cuda w swoim życiu. Ten portal może zmienić nasz zawód lub podejście do finansów. Wszystkie aspekty naszej indywidualności są wyostrzone, więc otwórzcie swoje Analizy Podświadomości i sprawdźcie, jakie programy mogą się ujawnić. Komuś przepracowanie  karmicznych programów może przynieść zmiany w życiu osobistym, poznanie nowego partnera i rozstanie się z samotnością, a u tych, którzy nie chcą się zmienić, którzy nie chcą być wdzięczni za swoją przeszłość, nadejdą trudne dni, które zmuszą ich do szukania kompromisów. Życie narzuci swoje decyzje, a okoliczności postawią między pragnieniem a obowiązkiem. Powinniśmy nauczyć się pracować z intonacją, głosem i uważać na słowa, których używamy, bo mogą bardzo ranić.

Jedynka
Jeśli przejdziecie przez ten portal, to prawdopodobnie odkryjecie coś nowego, ciekawego i korzystnego dla siebie. Nie bójcie się wprowadzać nowości, wejść w nowy związek czy pracę. Zostaniecie wpuszczeni do królestwa, w którym możecie spotkać wielu ludzi. Jeśli prawidłowo będziecie wydawać swoją energię, możecie rozwiązać swoje problemy w krótkim czasie i osiągnąć szybkie cele. Działajcie racjonalnie.

Dwójka
Przechodząc przez portal, możesz dostać się do kanału bardzo dobrych wiadomości, co pomoże Ci właściwie ukierunkować Twoje przyszłe plany. Nowa wibracja może dać Ci nową perspektywę, zmienić Twój styl, zmienić Twoje działania. Ktoś może zaproponować Ci współpracę, zmotywować, wesprzeć w Twoich dążeniach. Pamiętaj, że Twoje wyniki zawodowe będą odzwierciedlone w Twoich relacjach z partnerem, a jeśli jesteś singlem, być może uda Ci się znaleźć w pracy kogoś, kto zaangażuje Cię w poważniejszy związek.

Trójka
Daj się ponieść emocjom, spalaj się z nowymi projektami i pomysłami, zacznij aktywnie działać w swojej pracy. Nowy portal przyniesie góry do zdobycia i będziesz potrzebował więcej wysiłku, aby dostać się na te szczyty, na które chcesz się wspiąć. Jeśli dążysz do sukcesu, to go osiągniesz, ale za pomocą nowych metod, za pomocą nowych wysiłków i nowych planów. Tylko nie rób tego zbyt pochopnie, nie rób tego gorączkowo, nie pogrążaj się w chaosie, bo inaczej nie osiągniesz tego, co chcesz.

Czwórka
Twoja indywidualna karma może wywrócić Twe życie do góry nogami lub wejść do Twego życia z silnymi ostrzeżeniami. To, co jest teraz w Twoim Cieniu, może bardzo dobrze przenieść się na Twoje życie. Ryzykowne przedsięwzięcia mogą przynieść straty, ktoś może Cię oszukać lub zmanipulować. Możesz ponieść straty, ktoś zrujnuje Twoją reputację i z tego powodu możesz nie odnieść sukcesu. Możesz zostać przez kogoś skrytykowany, co doprowadzi do nieprzyjemnych uczuć, dlatego sprawdź, co w Twojej karmie ma hamujący wpływ i zacznij z tym szybko pracować.

Piątka
Przejście przez nowy portal może przynieść napięcie, możesz czuć się nieswojo, Twoja intuicja będzie niespokojna. Plany, które poczyniłeś, mogą nie dojść do skutku – to, co zaplanowałeś, może się zmienić. Nikt nie może Ci pomóc, tylko ty sam sobie, więc wytęż swoje zasoby i zaangażuj się w przerabianie swoich planów. Zaufaj swojej intuicji i właściwie oceń ryzyko.

Szóstka
Kłopoty mogą wynikać z tego, że wyda Ci się, iż ktoś stoi Ci na drodze. Nieupoważnieni ludzie będą narzucać swoje rady, nie rozumiejąc i źle oceniając Twoją sytuację. W tym okresie nie należy pokładać nadziei w długoterminowych planach. Nie rób planów, jeśli nie jesteś pewien jutra. Przechodząc przez ten portal, można przyciągnąć dużą liczbę wrogów i niebezpiecznych sił zła, które mogą zepsuć Twoje plany i nerwy.

Siódemka
Nie wszystko jest proste, ten portal nie przyniesie Ci tyle szczęścia ile byś chciał, ponieważ Twoja intuicja nie będzie działać prawidłowo i nie będzie podpowiadać, a logiczne wnioski mogą przynieść wiele błędów. Wahania nastrojów, nieporozumienia z bliskimi, problemy z realizacją planów, niemożność realizacji pomysłów, konflikty z partnerami mogą pojawić się wraz z otwarciem się tego portalu. Twoja pozycja i reputacja mogą zostać zachwiane, ktoś nie będzie patrzył na Ciebie z podziwem. Będziesz musiał podjąć wysiłek, aby zasłużyć na to, co chcesz.

Ósemka
Ten portal nie przyniesie tylko dobrych rzeczy. Zachowaj swoje opinie dla siebie, unikaj konfliktów, ale nie unikaj odpowiedzialności. Staraj się oprzeć pokusie i ogranicz swoje kontakty. To nie jest dobry czas na inwestowanie czy wydawanie dużych pieniędzy. Ten portal może sprawić, że pomyślisz o swoim zdrowiu. Nie powinieneś ryzykować, nie kupuj drogich rzeczy. Krytycznie podejdź do swoich możliwości. Niektóre Ósemki będą musiały dostosować się do nowych okoliczności.

Dziewiątka
To nie jest dobry czas na myślenie o karierze, a po prostu rób to, co robiłaś. Na powierzchnię mogą wypłynąć niektóre nierozwiązane kwestie. Do Twoich drzwi może zapukać jakaś niezakończona, niewyjaśniona rozmowa. Na niektóre sprawy trzeba będzie poświęcić więcej czasu, a na niektóre głębsze i bardziej złożone kwestie. W parach konflikty mogą wynikać z tego, że partner może coś ukrywać, mieć tajemnice, nie mówić o czymś.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 6 czerwca 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 7 czerwca 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.