Od 8 października do 9 listopada będzie trwał miesiąc Wodnego Psa. Energie tego miesiąca staną się bardzo spokojne, ale pełne emocji, ponieważ Pies nie lubi trudności. Możemy w tym miesiącu zbliżyć się do ludzi, manifestować swą empatię i otworzyć się na jakieś uczucia.
W miłości można osiągnąć sukces dzięki zewnętrznemu urokowi. Pole emocjonalne odegra dużą rolę i zmotywuje nas do aktywności. Prawdą jest, że wśród tylu emocji, młodzieży i niektórym dorosłym trudno będzie utrzymać poczucie rzeczywistości. Zatem konieczne będzie znalezienie siły i podjęcie decydującego kroku naprzód, co pomoże osiągnąć cele.

W tym miesiącu może być wiele opcji podjęcia decyzji – po prostu starajmy się być uczciwymi wobec siebie. Patrzmy na rzeczywistość umysłem, a nie emocjami. Możemy mieć wiele różnych ofert, ale bądźmy ostrożni podczas wyboru. W tym okresie możemy zbudować firmę, która wygeneruje duże dochody, ale ta działalność powinna być związana z informacją lub produktami dla dzieci. Co najważniejsze, możemy dać upust swoim przywarom i marnować swój czasu na rzeczy nieważne. Wybór we wszystkim może być ogromny, ale najważniejszą rzeczą jest nie pomylić się.

Ten czas niestety pomoże ujawnić się manipulantom. Ktoś będzie zarabiać pieniądze na cudzych emocjach, wadach lub słabościach. Zderzenie z rzeczywistością może być bardzo trudne, a potem dojdzie do rozczarowań i utraty zainteresowania. Jednak najważniejsze jest to, co ten miesiącu mówi:
Nie traćmy nadziei, bo wszystko ukształtuje się i staniemy na nogi. A ci, którzy żyli w iluzji, wreszcie będą mogli otworzyć oczy i zobaczyć sytuację w nowy sposób. Jeśli będziemy świadomi naszych błędów, wtedy Pies będzie w stanie nam pomóc. Pomoże nam odbudować nową rzeczywistość”.

Jeśli chcemy stworzyć coś ważnego i wartościowego, to Pies przyniesie szczęście. Niektóre sekrety przestaną być sekretami. Pojawią się nowe możliwości, a te, które nie zostały wykorzystane, zostaną zamknięte. Możemy być zwodzeni, mając złudną nadzieję, oraz w kontaktach z ludźmi, szczególnie w nowych kontaktach. Ludzie dadzą stronniczą ocenę sytuacji ogólnej. Należy jednak zauważyć, że w tym okresie wyniki mogą być nieoczekiwane – można uzyskać nieoczekiwane wrażenia ze źle opracowanych planów.
Pies nauczy nas mądrości, więc nie bójmy się brać odpowiedzialności za swoje decyzje, nawet jeśli wina leży po naszej stronie. Najlepiej wtedy przyznajmy się do tego. Nie pozwólmy na niezgodę z ukochaną osobą i na konflikty. Niektóre plany będą odkładane na później, ale to nie znaczy, że trzeba je przekreślić, po prostu trzeba poczekać.
Energie będą aktywne i jeśli istnieje możliwość dać ją przodkom, lepiej zróbmy to i wzmocnijmy więzi emocjonalne w rodzinie, a także zadbajmy o swoich rodziców.

Pies jest symbolistą – będzie obserwował i będzie dawał znaki, dzięki którym będziemy mogli ostrożnie poruszać się i wyciągać wnioski.
W tym miesiącu problemy zdrad, rywali, zdrajców mogą stać się bardziej aktywne. Trzeba być ostrożnym w negocjacjach i wielu sprawach. Wielu z nas będzie działało na podstawie kalkulacji, a nie z miłości lub dobroci. To co pojawi się w tym miesiącu, będzie miało wpływ na kolejne 3 miesiące – będzie miało sens i rozwinie się w pozytywnym lub negatywnym aspekcie.

autor: Emma Lange

Poprzedni artykułKalendarz Słoneczny – 8 października 2018
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 9 października 2018
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.