Od 10 listopada do 8 grudnia będzie trwał miesiąc Świni Wodnej.
W tym miesiącu należy przede wszystkim wziąć drugi oddech, aby zrobić krok naprzód. Ważne jest, aby usprawnić wszystkie obszary swojego życia. Możemy mieć nadzieję, że życie może zmienić się na lepsze. Najważniejszą rzeczą w tym miesiącu jest to, co można zrobić, aby coś poprawić i zoptymalizować. Możemy ominąć niektóre z przeszkód, które wcześniej wydawały się nie do pokonania.

Ale jeśli chodzi o miłość, to nie wszystko będzie bezchmurne tak, jak byśmy chcieli. Romantyki będzie mniej.
Ten miesiąc daje bardziej energię pracy niż miłości. Z tego powodu może dojść do wielu nieporozumień i zakłóceń, zwłaszcza ze strony kobiet. Będzie to niekorzystne dla miłości, ale będzie bardzo korzystne dla promocji niektórych projektów – zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy mogą opracować taktykę i strategię prowadzenia działalności gospodarczej, oraz optymalizacji.
Mogą zaistnieć nieporozumienia między ludźmi dotyczące pieniędzy, których ciągle będzie zbyt mało. Jednak te konflikty szybko się skończą. Należy wyciągnąć rękę do zgody, bo to przyniesie więcej korzyści. Starajmy się nie doprowadzać do skandali, starajmy się zadowolić innych. Należy pamiętać o swoich osobistych granicach.
W tym miesiącu wiele osób wypowie dużo negatywnych słów i pustych obietnic.
Niektórzy będą dużo obiecywać, ale nie spełnią swych obietnic. Zechcą też postawić się w najlepszym świetle, a sprawiedliwość u każdego będzie własna.
Los ześle dużo pracy, ale jeśli nie będzie można czegoś zrobić, to lepiej powiedzieć o tym od razu, by nie rozczarować nikogo.

Energia Wodnej Świni nie pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy. Świnie uwielbiają wydawać pieniądze i robić to bardzo swobodnie, więc oczekujmy dużych wydatków, które mogą być nieprzewidywalne. Jeśli to możliwe, starajmy się oszczędzać jak najwięcej. Zaznaczmy główny cel i idźmy do niego szybkimi krokami. Ustalmy priorytety, zakończmy wszystkie stare sprawy, a wtedy łatwiej będzie rozpocząć nowy cykl.
Od czasu do czasu energia Wodnej Świni uczyni z nas fanatyków celu. Cała nasza energia zostanie skierowana na cel. Wodna Świnia tak długo będzie uderzać w jedno miejsce, dopóki się ono nie „rozleci”, a słabym punktem tego miesiąca będzie związek. Zadbajmy więc o siebie nawzajem i unikajmy kłótni. Możemy czuć się zmęczeni, ponieważ nawet Wodna Świnia, choć z natury optymistka, to jej problemy mogą ciągnąć się przez długi czas, a wtedy zacznie nas dręczyć przeszłość.

Zwracajmy uwagę na małe rzeczy i starajmy się być bardziej aktywnymi, myślmy o przyszłości, bo w przeciwnym razie przegapimy kilka ważnych szans. Wodna Świnia nie zawsze docenia tych, którzy są blisko niej, więc postarajmy się to naprawić. Pamiętajmy kto nam pomógł i nauczmy się dziękować. Uczucia w tym okresie będą zbyt niestałe. Możemy coś osiągnąć, ale odsuniemy to na bok jako coś denerwującego lub deprecjonowanego. Nie pozwólmy, by depresja popadła w apatię. Nie powinniśmy tracić energii na marudzenie i użalanie się nad sobą – powinniśmy tylko działać i być aktywnymi. W tym miesiącu może pojawić się rozpacz i program;
– „życie jest trudne”, „w życiu mnie nic nie czeka”,
więc bądźmy wolni od negatywnych myśli, wewnętrznych napięć i nie kultywujmy  w sobie obrazy. Nie „nagradzajmy” ludzi milczeniem i urazą, bo może to doprowadzić do wybuchu wojny, która będzie trwała latami.

autor: Emma Lange

Poprzedni artykułKalendarz Słoneczny – 16 listopada 2018
Następny artykułKalendarz Słoneczny – 17 listopada 2018
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.