Od 5 czerwca 2018 r. do 7 lipca 2018 r. będzie panował miesiąc Ziemskiego Konia.
Nadchodzi bardzo ciekawy okres, który kryje w sobie ogromny potencjał, siłę i moc. Nie wszystkie sytuacje można dokładnie przewidzieć, w jaki sposób rozwiną się i w jakim kierunku działać.
Ziemski Koń nie lubi działań bezmyślnych, bo potem będzie karał – jego energie są nieprzewidywalne. Kary i zakazy będą nieprzewidywalne, więc nie możemy określić wcześniej, z czym przyjdzie nam pracować.

Ziemski Koń pomaga tym, którzy ciężko pracują i tworzą własny świat. Pozwala na zajmowanie wysokich stanowisk w biznesie i ma wyjątkową umiejętność wyboru spośród wielu dróg – najważniejszych, niezbędnych i podstawowych. Mistrz miesiąca wie, jak być powściągliwym, empatycznym i przepełnionym współczuciem, więc ludzie, którzy mają podobne cechy charakteru, będą chronieni i Wszechświat będzie im pomagał.
Koń sprawia, że ​​konieczne jest jasne i dokładne zorganizowanie planów. Do przodu powinniśmy poruszać się ostrożnie, obliczając każdy krok. Spontaniczność nie zadziała, tylko ostrożność i spokój. Dopiero po rozważeniu wszystkich „za i przeciw” będzie można mówić o tym, jak iść dalej.

Ziemski Koń jest budowniczym systemu, może istnieć w hierarchii i zorganizowanej strukturze. W przypadku, gdy z jakiegoś powodu na pewnym obszarze pojawia się chaos, wtedy Koń czuje się bardzo źle, a potem energia jego życia spada. To prawda, że ​​sam Koń nie jest spokojny, jest bardzo podatny na zmiany w świecie zewnętrznym. Koń wie, co się opłaca, czuje sprzyjającą działalność i sprawia, że ​​wszystko kręci się wokół niego – wirując, osiąga zyski. Ten biznes, który uważano za umierający, może odrodzić się i stać się opłacalnym.

Ziemski Koń jest czasami kapryśny. Nie zawsze wie, jak z łatwością podejmować decyzje. Jeśli Koń czuje, że nikt go nie rozumie, to odzywa się w nim kapryśność. Czas, w którym sam dba o siebie, to czas reorganizacji i pracy, więc możemy szukać pracy, zmieniać pracę i poprawiać wszystko, co wiąże się z pracą. Konieczne będzie, aby móc analizować wszystko, co przychodzi, móc odróżnić ziarno od plew.
W tym miesiącu nauczy nas ustalać priorytety i dbać o to, czego naprawdę potrzebujemy. Po prostu nie wybierajmy priorytetów tylko sercem, a włączmy inteligencję. Koń wzywa nas do bycia praktycznymi, więc nie marnujmy pieniędzy na rzeczy, które wybraliśmy pod wpływem impulsu.

Ziemski Koń uczy nas, jak właściwie obchodzić się z pieniędzmi, więc odkładajmy je na deszczowy dzień. Rytuały mogą pomóc w „zamawianiu” pieniędzy. Tylko najważniejszym aspektem będzie umiejętność wyrażenia szacunku dla pieniędzy. W tym okresie można odłożyć pewną ilość pieniędzy, która stanie się magnesem – odłożona kwota przyciągnie pieniądze. Kupując coś lub robiąc coś, musimy pomyśleć, włączyć umysł, zważyć plusy i minusy.

Ziemskie Konie bardzo dobrze przystosowują się do zmian, dlatego nie należy obawiać się zmian, bo przyniosą coś dobrego, nawet jeśli te zmiany wyglądają na katastrofalne.

Koń zmusi nas do obliczania wszystkiego i zobaczenia długoterminowego charakteru wszystkich możliwych projektów. Wszystko, co zrobimy teraz, pozostanie z nami przez długie lata. Koń wzywa do odpowiedzialności, dojrzałych decyzji i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami, kontrolowania emocji. Bądźmy mądrzy i aktywnie wdrażajmy plan. Spróbujmy zrobić coś dla swoich bliskich, pokażmy im, że są dla nas bardzo ważni. Miesiąc Konia to zawsze jakiś rodzaj miękkości – wszystko staje się spokojne, znajome, poważne i powraca na swe tory. Każdego dnia cieszmy się życiem, a  nauczymy się wytwarzać radość – wtedy nasz mózg zostanie podpięty pod egregor radości. Szukajmy nowych doświadczeń i odkryć. Wszystkie decyzje muszą być uzasadnione.
Teraz najważniejszymi cechami są: umysł, cierpliwość, zdolność przewidywania.
Teraz każdy może osiągnąć swoje cele, jeśli chce, ale nic nie przyjdzie bez wysiłku i pracy.

autor: Emma Lange

Poprzedni artykułKalendarz Słoneczny – 2 czerwca 2018
Następny artykułKalendarz Słoneczny – 3 czerwca 2018
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.