Możemy wejść do tego portalu tylko poprzez pracę nad swoimi uczuciami i sytuacjami, które są irracjonalne. Ten portal jest tak samo ważny, jak nasza wiara, czyli to, w co wierzymy. Ważne jest to, jaka struktura w nas samych lub innych jest dla nas najważniejsza? Jedynymi ludźmi, którzy mogą wejść do tego portalu są ci, którzy podążają za energią życia. którzy mogą zaakceptować życie takim, jakie jest. Nie oznacza to, że mamy zostawić życie takim, jakie jest i nigdy z nim nie pracować! Musimy zaakceptować fakt, że życie może mieć różne oblicza. Życie może przerażać, a wtedy spowalniamy swoją podróż. Życie może też przeć do przodu, a wtedy otwierają się przed nami kreatywne drogi. Portal ten mogą przejść ci, którzy są gotowi walczyć z przeszkodami, ale nie niszcząc życia innych. Życie pomoże tym, którzy są elastyczni i potrafią czekać. Którzy wiedzą, w jaki sposób przechodzić z jednego stanu do drugiego. Rozwój osobisty jest możliwy tylko poprzez przejawianie tych cech.
Kto zostanie przed portalem, kto nie przekroczy go? Ci którzy żyją z lękiem przed nieznanym, którzy wyolbrzymiają niebezpieczeństwa, którzy unikają życia. Te lęki mogą stworzyć stagnację energii, prowadzić do rozkładu, do ubóstwa energetycznego. Jeśli zamykamy dostęp do swojej Duszy, trudno mówić o rozwoju, bo jak ona może się rozwijać we więzieniu?

Jedynka
Możesz aktywnie zająć się swoim rozwojem pod warunkiem, że potrafisz jeszcze raz szczerze spojrzeć na swoje lęki i obawy, i przekształcić je w zasoby. To nie jest czas na to, aby biec za popularnością, ponieważ w samotności i ciszy można wymyślić dużo więcej rozwiązań. Odłącz się na jakiś czas od działalności publicznej. Okres ten można nazwać okresem refleksji, przemyśleń, zastanawianiem się nad sytuacją. To suma wszystkich twoich działań, więc sam musisz wydać werdykt, rozejrzeć się, co robisz dobrze a co źle, wyciągnąć wnioski.

Dwójka
Mogą w tobie wyrosnąć nowe archetypy (YT Ród i Moja Indywidualność), a to oznacza, że w życiu wokół ciebie wszystko może się zmienić, stworzyć trudności. To, co było cenne i te zasady, które stosowałeś, mogą stać się przeszkodą. Te, do których jesteś przyzwyczajony, mogą także stać się przeszkodą. Musisz teraz przejść do nowych zasad i nowych działań. Ten portal jest nadzieją na przebudzenie i przejście do prawdziwej świadomości. Będziesz w stanie zrozumieć, kim naprawdę jesteś, gdzie jesteś w swoim rozwoju i jak postrzega cię społeczeństwo. Szukaj nowych rozwiązań i ideałów. Możesz spotkać się z cudzą głupotą i lenistwem, ale ten stan będzie trwał długo, jeśli go przeanalizujesz i zobaczyć, co może dla ciebie oznaczać.

Trójka
Dusza może się obudzić ze wszystkimi żądaniami. Obudzi się w tobie również rodowa Dusza, która może przynieść ze sobą ważne zasoby. Możesz dążyć do odnowienia swojego rzemiosła, pomyśleć o rozpoczęciu szkolenia, które pomoże ci dalej rozwijać się, otworzyć się na nowy poziom komunikacji lub kontaktów. Zastanów się, jakie wzorce lub zasady obowiązują cię i co cię ogranicza. W tym miesiącu możesz zyskać swobodę w dążeniu do realizacji swoich celów, co przyniesie zniesienie ograniczeń w działaniu. Zadbaj o swoich przyjaciół i bliskich. Jeśli jesteś nieuważny do swojej przeszłość, możesz przegrać. Ujrzysz przeszkody, z którymi będziesz się zmagał przez długi czas.

Czwórka
Przyjdzie ci objawić wolę – musisz sama Czwórko podjąć decyzje i postępować tak, jak trzeba. Tym razem chodzi o twoje wewnętrzne uczucia, ponieważ jeśli ktoś narzuca ci jakąś radę lub daje wskazówki, to realizacja może spotkać się z silnym oporem. Najważniejsze, żeby móc przyznać się do błędów i spojrzeć na swoją przeszłość, jak na jeden wielki wykład. Pojawi się przed tobą nowa droga, a jeśli nie jesteś na nią gotowa, nie unikniesz zmartwień. Zbierz wolę, podejmij ryzyko, rób start-upy, bez inwestycji finansowych. Włóż w biznes tylko własną energię.

Piątka
Może obudzić się w tobie siła napędowa, która przyniesie motywację, może zorganizować nowy porządek, więc będziesz musiał wykazać się maksymalną mądrością i umiejętnością przewidywania przyszłości, aby nie popełnić błędów. Postaraj się kontrolować energię, która będzie z tobą, która będzie w tobie żyła. Ta energia może być impulsem do realizacji Twoich pragnień. Twój świat może się całkowicie zmienić, jeśli tylko pozwolisz mu się zmienić. Gromadź wiedzę o sobie i swoich bliskich, która pozwoli ci inaczej spojrzeć na świat. Postaraj się w tym miesiącu dać od siebie więcej energii, miłych słów, motywacji i wsparcia innym ludziom. To wszystko wróci do ciebie w przyszłości w ogromnie pozytywny sposób.

Szóstka
Nowa energia napełni to, co już posiadasz. Te kiełki nowego mogą przynieść ze sobą nowe pomysły, nowe miłości, nowe plany. Energia ta może ujawnić się jako tęsknota, chęć zmiany czegoś, a nawet możliwość refleksji i zwrócenia się ku przeszłości. Musisz zrobić miejsce na nowe decyzje, które mogą dotyczyć jakiejś ważnej części twojego życia. Ludzie wokół ciebie mogą teraz nie rozumieć twojego zachowania, ponieważ trudno będzie im zaakceptować twoją nową formę. Być może zostaniesz rodzicem lub będziesz musiał przygotować się do rodzicielstwa. Możesz zacząć uczyć się czegoś nowego, co później stanie się źródłem twojego utrzymania. Jeśli teraz nie zaczniesz nowego projektu, możesz żałować, że tego nie zrobiłeś.

Siódemka
Jeśli chcesz rozpocząć coś nowego, rozszerzyć swoje wpływy lub działalność, to zatrzymaj się, bo to nie jest najlepszy czas. Możesz nie otrzymać na to pozwolenia. Być może nie jesteś gotowy na rozwój w jakiejkolwiek dziedzinie, nie jesteś gotowy na miłość, nie jesteś gotowy na posiadanie czegoś ważnego. Może trzeba przepracować pewne reakcje obronne, które mogą przeszkadzać w pracy. Zastanów się, jakie zasady uniemożliwiają ci życie i jakie sytuacje należy ponownie przeanalizować. Nie bądź niewdzięczny i staraj się podziękować Wszechświatowi za wszystko, co ci daje. W tym okresie nie wszystkie decyzje mogą być konstruktywne, ponieważ jest to czas, w którym możesz przepracowywać zdradę karmiczną, czyli  życie może zmienić wszystkie twoje plany.

Ósemka
Portal otwiera przed tobą bramę szczęścia. Ciesz się tym, co do ciebie przychodzi, a przychodzi do ciebie ogromna energia, aby dać twoim działaniom nowy kierunek. Przyjdą nowe myśli, nowe znaczenia, nowe spostrzeżenia. Zwracaj uwagę na to, co i jak mówisz, ważna będzie także intonacja, z jaką zwracasz się do ludzi. Weź na siebie odpowiedzialność za wybór drogi, bo ten portal przyspieszy twe dojrzewanie. Możesz otworzyć nowe drzwi do możliwości, jeśli tylko zdasz sobie sprawę z energetycznych podstaw tego, co dzieje się wokół ciebie. Strzeż się wpadnięcia pod wpływ cudownej mocy i manipulantów. Postaraj się podejść do każdego problemu intelektualnie. Iluzje i ich kultywowanie mogą prowadzić do niezrozumienia życiowego.

Dziewiątka
Pozwolą ci zrobić krok naprzód w kierunku twojego rozwoju. Pomogą ci uaktywnić wszystkie rezerwy energii. Wsłuchaj się w swoją duszę i swój umysł. Staraj się inspirować nowymi ruchami, nowym spojrzeniem, nowymi radami. Staraj się unikać nieetycznych działań. Ten czas pokaże, że możesz stawić czoła sprawiedliwości, co będzie czymś nowym, ponieważ ta sprawiedliwość będzie pochodzić z Boskiego planu. Jeśli życie będzie aktywowało przeszkody i niespodziewane sytuacje, to masz głęboko ukryty kryzys – osobisty kryzys, któremu twoja dusza nie mogła sprostać wcześniej, a teraz ten kryzys może dać o sobie znać.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 1 lutego 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 2 lutego 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.