W marcu możesz rozwinąć każdą działalność, ponieważ ten miesiąc jest dobry na wszystko, co planujesz. Jeśli masz jakiś projekt i musisz przeć do przodu, to w tym miesiącu możesz osiągnąć ogromny postęp. Ta data pomoże Ci uzyskać ogromną energię aktywacji. Będziesz w stanie zrobić to, co chcesz, więc poprawnie ustaw swój cel. Marzec będzie również wzywał Cię do zmiany aranżacji, zakończenia jakiegoś projektu i rozpoczęcia nowego. Będziesz mógł zaplanować coś ważnego, zrobić ogromny krok naprzód. To, co ukrywałeś przed sobą i przed innymi, możesz wydobyć na powierzchnię. Studiuj, zagłębiaj się w wiedzę o czymś nowym. Jeśli nie rozwinąłeś żadnych pomysłów, albo rozproszyłeś swoją energię wątpiąc, to teraz musisz pozbyć się wszystkich swoich wątpliwości. Ważne jest, aby nauczyć się być odważnym, więc działaj, zdobywaj nowe umiejętności i pokaż je ludziom. Stań się profesjonalistą, nie bój się uczyć, zdobywaj certyfikaty, bo wiedza może Ci się przydać, w każdej działalności. Poznawaj techniki, które pomogą Ci w awansie. To nie jest czas na oglądanie się za siebie, tylko należy patrzeć w przyszłość, ku nowym brzegom. Portal Marcowy otworzy Cię na zupełnie nowe formy prowadzenia biznesu i nawiązywania relacji.
Portal przypomina nam wszystkim, że pieniądze są energią i aby uruchomić ich przepływ, należy uczyć się od Szczęścia. Przyjaciele mogą pomóc w zarabianiu pieniędzy, więc bądź bardziej przyjazny, nie kłóć się, bo w przeciwnym razie pieniądze odpłyną od Ciebie. Internet pomoże Ci stworzyć swój biznes. Poszukaj osób o podobnych zainteresowaniach.

19 marca przyjdź na terapię NARODZINY ARCHETYPU, czyli założenie i narodziny nowego archetypu. Pomoże Ci to wzmocnić swoją pozycję i robić to, co lubisz. Otrzymasz to, czego chcesz i usunąć ograniczenia ze sfery, którą musisz rozwijać.
Na spotkaniu 19 marca będziesz miał okazję określić, jaki archetyp chcesz rozwijać w bieżącym roku. Ten dzień, w którym będziemy rysować i projektować Nowy Archetyp, jest magiczny, ponieważ jest pełen mocy i energii, która może popchnąć naprzód wszystkie Twoje przedsięwzięcia. Jeśli nauczysz się, jak prawidłowo zarządzać swoim Archetypem, będziesz w stanie zarządzać energiami, które pojawiają się w Twoim życiu. Wokół Ciebie zgromadzą się dokładnie ci ludzie, których potrzebujesz.
Prowadzimy ciekawe wykłady, które pogłębią Twoją wiedzę, min. o podświadomości, o archetypach, o karmie i przepracowywaniu traum. Także o czerpaniu zasobów z niektórych wydarzeń.

Prognoza dla Liczby Drogi Życia i Liczby Podświadomości

Jak obliczyć Liczbę Podświadomości i liczbę Drogi Życia, znajdziesz TUTAJ.

JEDYNKA
Staraj się być aktywny. Częściej zaglądaj do internetu i rozkręć swój biznes online. Zbieraj ciekawe grupy, organizuj konferencje. Zbieraj wokół siebie ludzi, twórz szkoły, grupy, a wszystko Ci się uda…O ile podejmiesz się realizacji swoich pomysłów. Podejmij wysiłek i włóż swoją energię w realizację marzeń. Opracuj plan i od razu zacznij działać. Nie bój się rozbić jednego dużego celu na mniejsze cele i realizować to, czego pragniesz, krok po kroku.

DWÓJKA
W tym miesiącu możesz odczuwać inny rodzaj energii. Niektóre Dwójki mogą być zbyt zmęczone i nie będą mogły działać zbyt szybko i zbyt intensywnie. Postaraj się zrobić kilka kroków naprzód, a wtedy zostaniesz nagrodzony. Ten miesiąc może być dla Ciebie egzaminem, więc musisz się zastanowić, co zrobić, aby ten egzamin na pewno zdać. Pomyśl o otoczeniu, w którym przebywasz: jak wygląda Twój dom i czy czujesz się w nim bezpiecznie. Poczucie bezpieczeństwa będzie zależało od Twojego domu i energii, która w nim panuje. Zwróć również uwagę na swój samochód, ponieważ w tym miesiącu najważniejsze jest dla Ciebie zapewnienie sobie bezpieczeństwa.

TRÓJKA
Będziesz musiała Trójko nauczyć się pracować ze swoimi wewnętrznymi granicami i nie powinnaś bać się niczego. Mów na głos co myślisz i czego chcesz. Miej zaufanie do siebie, wykorzystaj ten czas. Nie bój się mówić o swoich talentach i zaletach. Postaw na siebie, bo to Ty jesteś aktywatorem wszystkiego, co Cię otacza. Jeśli chcesz na nowo rozpalić swoją Misję, możesz to zrobić już teraz. W żadnym wypadku nie powinnaś być agresywna, bo to może stanowić dla Ciebie głęboki regres w rozwoju. Konflikty nie są właściwym narzędziem w tym okresie.

CZWÓRKA
Nowa brama doprowadzi Cię do progresu, więc nie bój się czerpać wiedzę, otwórz się na swoją działalność, a wszystko potoczy się tak, jak trzeba. Wypowiedz życzenie w czasie trwania tego Portalu, zwłaszcza wtedy, jeśli chcesz coś osiągnąć. Poszukaj kierunku i Misji swojego życia, swego przeznaczenia, które weźmie Cię za rękę i poprowadzi ku przyszłości. Musisz mieć cel, bo to jest ważny warunek, aby przejść przez nowy portal. To pracowity czas, więc nie bój się przyswajać nową wiedzę i obciążać się pracą. Spróbuj wszystkiego, co dotyczy Twojej pracy! Będziesz pracował na swój status.

PIĄTKA
Przede wszystkim zdefiniuj swoje kontakty – zastanów się, kto jest Ci bliższy. Jeśli chcesz coś komuś powiedzieć, to działaj! Jeśli chcesz otworzyć się na uczucia, działaj odważnie. Twoja odwaga pomoże Ci znaleźć się we właściwej sytuacji. Ponadto, musisz nauczyć się kontrolować swoje potrzeby i czas. We wszystkim ćwicz dyscyplinę. Nie powinnaś Piątko być zbyt aktywna w mówieniu ludziom prawdy prosto w oczy. W marcu możesz podjąć decyzję w wielu ważnych sprawach finansowych. Możesz otworzyć firmę lub dążyć do rozwoju w miejscu, w którym pracujesz. Możesz otrzymać pewne przepływy finansowe i będziesz musiała nauczyć się nimi zarządzać.

SZÓSTKA
To świetny okres, aby pomyśleć o pracy lub rozpocząć naukę, więc nie bój się podjąć ryzyka. Życie będzie Cię uczyć, abyś stała się Szóstko mądrzejsza. Ucz się języków obcych, próbuj prowadzić negocjacje biznesowe z obcymi krajami, bo wszystko, co z zagranicy, jest dla Ciebie dobre. Pomoc może przyjść do Ciebie z daleka, więc nie szukaj pomocy w domu. Energia tego portalu prowadzi Cię do ekspansji. Możesz zacząć robić rzeczy, o których wcześniej nawet nie myślałaś, a hobby może przynieść Ci więcej energii. Również sukces zależy od Twojej wewnętrznej wiary w niego.

SIÓDEMKA
Wszystkie gwiazdy będą Ci pomagać w realizacji tego, co chcesz zrobić. Wszechświat da Ci zielone światło. Twój sukces będzie zależał od Twojej indywidualnej karmy. Zrób odpowiednie plany i przygotuj się na nie. Zastanawiaj się i zbieraj informacje, bo być może już wcześniej chciałaś coś zrobić, a teraz masz na to zielone światło. Będziesz musiała dokończyć wszystkie prace, które rozpoczęłaś w przeszłości. Być może masz coś ważnego do dokończenia, a w okresie działania tej energii otworzą się przed Tobą nowe drzwi. Możesz dostać propozycję z zagranicy. Nie odwracaj się od niej i zacznij uczyć się języka obcego.

ÓSEMKA
Niektóre z Was będą chciały miłości, inne będą chciały się jedynie pokazać, stać się atrakcyjnymi. Jest to czas, gdy budzi się Twój najlepszy obraz ciebie. Jeśli chcesz kogoś znaleźć, musisz pożegnać się z dawną sobą i znaleźć nowe oblicze. Musisz wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie lub zacząć myśleć o swoim zdrowiu. Obciążenie pracą i odpowiedzialność mogą uderzyć w Ciebie, jak wysoka fala. Trzeba będzie wszystko załatwiać na czas. Niektóre Ósemki mogą mieć ambitne plany, ale nie należy oczekiwać ich szybkiej realizacji. Będzie trzeba coś udowodnić i stać po właściwej stronie, a gdy pojawi się konflikt, być ostrożnym. Zadbaj o swoje zdrowie, jest ono teraz dla Ciebie bardzo ważne.

DZIEWIĄTKA
Musisz pomyśleć o kreatywnym podejściu do swojej pracy. Włóż dużo wysiłku w rozwój tego, co masz. Niektóre z Was będą chciały odpocząć od trudnych emocji lub kłopotów. Przechodząc przez portal, będziesz Dziewiątko chciała zakochać się, ale może pojawić się zazdrość, więc uważaj. Będziesz musiała zająć się problemami swoich dzieci. Rozmawiaj z nimi o wszystkim, co Cię dręczy lub co Ci się nie podoba. Pracuj nad pojednaniem i harmonią. Daj im przykład – sposób, w jaki prowadzisz swoje życie, może stać się przykładem dla Twoich dzieci. Jeśli prowadzisz własną firmę, mogą przyjść do Ciebie nowe pomysły, które będziesz mogła wdrożyć do swej pracy. Nowe umiejętności, które wprowadzisz do swojej pracy, pomogą Ci wypromować to, co już posiadasz.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 2 marca 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 3 marca 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.