Wszyscy wchodzimy w nowy portal, który przyniesie energię ruchu, wszystko wokół nas uaktywni. Konieczne jest zrzucenie starej skóry i zaakceptowanie nowej. Teraz każdy z nas ma szansę zmienić coś w życiu, choć trochę. Nie wolno stać w miejscu, do którego przyzwyczailiśmy się. Nabierzmy nowych nawyków, nauczmy się nowych umiejętności. Nie bójmy się uczyć tego, do czego ciągnie się nasza dusza. Jest to czas dany na transformację i zmiany, więc wprowadźcie je sami, nie czekajcie, aż zmiany same zapukają do Waszych drzwi. Ten portal przeniesie nas ponad Czas i przyspieszy wiele zdarzeń. Jeśli na coś czekaliście, teraz możecie to otrzymać. Jest to czas na działanie, a nie na bierność. Realizujmy to, co zaplanujemy, bo nawet małe sukcesy będą nas inspirować. Portal ten zmusza do działania zgodnie z prawem, bo bez prawa się nie da. Każde naruszenie może stać się przeszkodą na drodze do naszego przeznaczenia. Jeśli nie zainicjujecie zmian, jeśli pozostaniecie w tym samym punkcie, w którym stoicie, upadek będzie ciężki, ponieważ mogą nadejść kryzysy duchowe, z którymi trudno będzie sobie poradzić. Nastąpi spotkanie z niesprawiedliwością, będzie wiele nieporozumień i poczucie samotności. Portal ten jest spirytualny, tzn. daje zmiany na poziomie pola informacyjnego, więc nasyćcie się użytecznymi informacjami. Zawsze pamiętajmy, że różni ludzie są stworzeni z różnego materiału. Jednemu wystarczy iskra, żeby się zapalił i zajął ogniem, a drugiego trzeba rozpalać długo, żeby pojawił się dym. Dlatego jeden człowiek szybciej zmieni coś w swoim życiu, a drugi długo będzie siedział w swoich wątpliwościach. Zanim rzucisz oskarżycielskie spojrzenie na Przeznaczenie, musisz zadać sobie pytanie: „Dlaczego sam siebie hamuję?”

Prognoza dla Liczby Drogi Życia i Pierwszej Liczby Energii

Jak obliczyć Liczbę Drogi Życia i Pierwszą Liczbę Energii, znajdziesz TUTAJ

JEDYNKA
Żeby przejść przez ten portal, musisz zastanowić się, kogo obraziłeś lub osądziłeś – słusznie lub niesłusznie. Z kim postąpiłeś niesprawiedliwie. Musisz to przyznać przed samym sobą, żeby nie ciągnąć za sobą problemów, które mogą się pojawić w przyszłości, jako konsekwencja błędnych wniosków. Ten okres powinieneś poświęcić na organizację porządku. Zastanów się, w jaki sposób poukładać swoje myśli, abyś mógł przejść przez nowe drzwi. Do Ciebie należy wybór, jak to zrobić, aby przejść przez nie z wysoko podniesioną głową.

DWÓJKA
Musisz się przeprogramować i uaktualnić. Zmień to, co możesz zmienić w sobie, spójrz na świat innymi oczami, zaakceptuj świat takim, jakim jest. Możesz podejść do świata w sposób biznesowy i bardzo konkretny, tak aby świat dał Ci nowe możliwości. Nie patrz na to, co inni o Tobie myślą i co mówią za Twoimi plecami. Nie popadaj w konflikt i staraj się być w równowadze. Nie oddalaj się od Sił Wyższych, ponieważ one będą Cię wspierać. To, w co wierzysz, jest tym, co dostajesz.

TRÓJKA
Niektórzy ludzie nie rozpoznają Cię, gdy wyjdziesz z nowych drzwi, kiedy zdasz sobie sprawę, że możesz naciągnąć na siebie nowy obraz. Ten portal zabierze Cię przez burzę, przez skruchę, przez emocje i sprawdzi Cię pod kątem tego, kim jesteś w przyjaźni, w miłości lub w biznesie. Pokaże w czym jesteś słaby, w czym nie jesteś sprawiedliwy. Możesz czuć się małym człowiekiem, i to jest dobre, bo przechodząc wewnętrzną przemianę, możesz stać się magiem lub kapłanem. Jednak te cechy można osiągnąć tylko poprzez wypalenie swojej wewnętrznej dumy.

CZWÓRKA
Portal pokaże, co wewnątrz Ciebie jest w konflikcie i zmierzysz się z hamletowskim pytaniem: „być albo nie być„. Będziesz musiał zastanowić się, co zrobić, gdy masz przed sobą perspektywy biznesowe, a za plecami płaczące dziecko? Co zrobić, by móc zostać z mężem, aby skleić związek? Czy może lepiej poszukać nowego partnera? Jest to czas wewnętrznych wyborów, i to, co pozostanie po przejściu Duszy przez ten portal, pozostanie  Tobą przez długi czas, więc wybieraj ostrożnie.

PIĄTKA
Przechodząc przez ten portal, powinieneś zatrzymać się, aby w spokoju móc podjąć decyzję. Nie trzeba się teraz spieszyć, aby żyć. Nie trzeba spieszyć się do miłości, do zakochania się lub tworzenia biznesu – tandeta i bylejakość nie jest Ci teraz potrzebna, niech wszystko będzie na najwyższym poziomie. Jeśli więc czujesz, że czegoś Ci brakuje przy zakładaniu firmy, nie otwieraj jej teraz. Jeśli nie czujesz się gotowy do bycia w związku, nie planuj przyszłości. Ten czas spowolni Cię, a to wyjdzie Ci na dobre.

SZÓSTKA
Możesz dostać nagrodę od rodu, pomoc i wsparcie od rodziny, jeśli nauczysz się wdzięczności. Niech wdzięczność będzie Twoją ważną, duchową praktyką, co pomoże utrzymać właściwą energię wokół Ciebie. Jeśli będziesz przyjmować życie, jak gdyby wszystko było dozwolone, to wtedy dojdzie do zniekształcenia energii i pewnego dnia wypadniesz ze swej łodzi. Wpadniesz w coś, na co nie byłeś gotów. Dlatego dziękuj za wszystko i szukaj dobra w złym.

SIÓDEMKA
Ucz się widzieć i czuć świat poprzez swoją Duszę. Zdobywaj nową wiedzę, nie zwalniaj – wszystko rób na czas. Staraj się być niezależny od opinii innych ludzi i własnych wątpliwości. Tym razem jest Ci dane kochać, na przykład kochać swoją przyszłość. Czas jest dany na to, aby nie kultywować w sobie zazdrości, tylko podziw dla innych ludzi. Spróbuj podziwiać tych, którzy są lepsi od Ciebie. Kultywuj w sobie te dobre cechy, które pomogą Ci zaakceptować życie, poszerzyć możliwości.

ÓSEMKA
Włóż swoją energię w coś, co jest dla Ciebie ważne. Poczuj tych ludzi, których masz obok. Znajdź dla siebie aktywność, której potrzebujesz. Włóż miłość w coś ważnego, bo ten portal jest dla Ciebie jak ślub z czymś ważnym, i to na długi czas, może na kilka lat. Zakochaj się namiętnie i pozostań w tym punkcie miłości. Kochaj ostrożnie, dokonuj wyborów ostrożnie, bo jedno z Was może kochać samotność lub pustkę, którą potem trudno będzie zneutralizować.

DZIEWIĄTKA
Przez ten portal przeprowadzi Cię sama Boska Moc, więc będziesz musiała przechodzić z zamkniętymi oczami i bardzo wierzyć, że wszystko się ułoży jak należy. Wiara jest czymś, czego powinnaś Dziewiątko się nauczyć! Bez niej nie możesz nic zrobić i nie możesz niczego stworzyć. Teraz, być może, będziesz musiała walczyć z wewnętrznym oporem i próbować stłumić głosy, które siedzą w Tobie głęboko. Pamiętaj, że wiara jest jak pieśń, która pomoże przejść przez trudności. Będziesz więc musiała wybrać, w co wierzyć: w swoje szczęście czy w swoje wątpliwości?

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 5 maja 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 6 maja 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.