Czas Zmian i Nowych Możliwości!

Przechodząc przez ten portal, jesteśmy w stanie wejść w świat możliwości. Możemy stawiać sobie bardzo ambitne cele, które wydają się niemożliwe do osiągnięcia, ale mimo to możemy je zrealizować. Możemy też nawiązywać współpracę z innymi firmami i pracować w zespołach. Będziemy czuli postęp i młodzieńczą energię. Będą z nami Fortuna i Szczęście. Jeśli postawimy przed sobą bardzo precyzyjny cel i wszystko zaplanujemy, to znajdziemy się w świecie nowych możliwości. We wszystkim podążajmy sprawdzonymi ścieżkami. Będą przeszkody, ale jeśli jesteśmy rewolucjonistami i jesteśmy gotowi iść naprzód, możemy pokonać wszystko, co stanie na naszej drodze. Zmiany będą systemowe – jedna pociągnie za sobą drugą. Musimy całym sercem pragnąć spełnienia marzeń. Wyznaczmy sobie cel i bądźmy gotowi na niego duchowo. Wystarczy zadać sobie pytanie – jestem gotowy czy nie? Jeśli nie jesteśmy gotowi, trzymajmy się z daleka od tego. Coś postawi nas przed trudnym wyborem, ale wybierzmy to, z czym nie czujemy się komfortowo, aby nie stracić wielu możliwości. Jeśli pragniemy zachować finanse na dobrym poziomie i pozostać autorytetem, upewnijmy się, że zwracamy uwagę na szczegóły. To, co rozpoczniemy po przejściu przez portal, będzie miało swoją kontynuację i odegra dużą rolę w naszej karierze.

JEDYNKA
Zastanów się, jakimi energiami jesteś dzisiaj nasycona, ponieważ to wszystko przeniesie się z tobą w przyszłość. Musisz naprawdę uwierzyć w swoje marzenia, a wtedy one się do ciebie zbliżą. Jeśli wewnętrznie nienawidzisz ludzi, a planujesz pracować z ludźmi, to się nie uda. Musisz oczyścić do końca to, co jest w tobie. Uporządkuj swój wewnętrzny świat i uporządkuj swoje finanse – dokładnie zaplanuj, na co wydasz pieniądze.

DWÓJKA
Jeśli chcesz, aby twój sukces był namacalny, to skorzystaj z pomocy swoich przyjaciół i współpracowników. Musisz zgromadzić wokół siebie niezbędnych ludzi. Nie bój się prosić o pomoc, bo możesz ją otrzymać nawet od tych, od których się jej nie spodziewasz. Wszystko zależy od przyjaźni, a szanse dadzą ci ludzie, którzy dobrze cię traktują.

TRÓJKA
Wyciągnęłaś cztery asy, Trójko! Będziesz miała teraz szczęście, tylko nie blokuj tego własnymi myślami. Idź naprzód, rozwijaj się, a wszystkie dobre rzeczy przyjdą same. Jeśli masz ambitny projekt, to bądź pewna, że się spełni. Dawaj reklamę, rozpowszechniaj informacje. Szczęście i sukces są po twojej stronie.

CZWÓRKA
Owszem, wiele może ci się przytrafić, ale w tym trybie będziesz czuła się dobrze sam ze sobą. Podążaj naprzód i przebijaj się przez przeszkody. Nie bój się inicjować działań i odkrywać swoich talentów. Możesz lub będziesz musiała poradzić sobie z dużą ilością pracy, ale nie bój się tego, bo pokażesz swój profesjonalizm.

PIĄTKA
Czeka cię zmiana, coś nie będzie dawało ci zadowolenia i zechcesz zmian. Możesz odczuwać duży dyskomfort, jakby coś ci przeszkadzało, ale nie będziesz w stanie tego od razu zrozumieć. Zrestartuj swoje życie, odwróć się i spójrz na siebie krytycznie. Nie trzeba od razu podejmować drastycznych środków, ale to ty musisz się zmienić, a nie ludzie wokół ciebie.

SZÓSTKA
Nie spoczywaj na laurach, idź do przodu. Jeśli myślisz, że to co masz jest granicą twych możliwości, to jesteś w błędzie. Pracuj z pełną mocą i siłą, nadaj sprawie priorytet – swoje potrzeby rozpatrzysz później. Staraj się traktować ludzi życzliwie, szanuj swoich przełożonych.  Prawdopodobnie, że będziesz musiała ustalić swoje granice, ponieważ jeśli zgodzisz się na coś, czego tak naprawdę nie lubisz, wpłynie to bardzo na twoje zdrowie. Możesz odczuwać niepokój lub dyskomfort z powodu przeciążenia.

SIÓDEMKA
Mogą obudzić się w tobie zdolności, które pomogą ci zorganizować czas wolny lub interesy. Możesz zaangażować się we wspólną sprawę, która pozwoli ci osiągnąć postęp finansowy. Spotkania z ludźmi pomogą w realizacji projektów. Możesz zanurzyć się w coś nowego, interesującego i zrobić to poprzez zabawę, i to bez stresu. Zobaczysz, że los przyniesie ci wspaniałe bonusy.

ÓSEMKA
Stawiaj przed sobą krótkie cele, nie musisz od razu obarczać się czymś poważnym. W twojej sytuacji, musisz podejść do celu metodą małych kroków. Najważniejszą rzeczą jest umiejętność wypracowania swojego rytmu i dyscypliny. Jeśli coś uniemożliwi ci zbliżenie się do celu, to znaczy, że niedostatecznie byłaś Ósemko w to zaangażowana. Coś ci umknęło.

DZIEWIĄTKA
Relacje odegrają teraz dużą rolę. Jeśli masz problem z kimś bliskim, musisz się do niego dostroić. Twoje zarobki będą zależały od nastroju, w jakim jesteś z rodziną i bliskimi. Jeśli masz jakieś konflikty, to nie bój się mówić o nich, ale wypowiadaj się taktownie. Ten czas rozwiązuje stare węzły. Jeśli wewnętrznie boisz się zarabiać duże pieniądze, to one nie przyjdą. Nasyć się nowymi obrazami i myślami.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 11 października 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 12 października 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.