Dość dużo Dwójek skupiło się w jednym przejściu i utworzyło to ogromne centrum nierównowagi. Teraz musimy przejść przez tę energię, aby móc utrzymać to, czego potrzebujemy. Po przejściu przez portal, wszystko ulegnie zmianie: coś zostanie daleko w tyle, a coś zacznie się rozwijać bardzo szybko i gwałtownie. W tym newralgicznym okresie bardzo trudno będzie znaleźć oparcie. Cień każdego z nas gwałtownie wynurzy się z dna naszej psychiki i będzie chciał kontrolować nasze życie i los – Analiza Podświadomości. Dlatego konieczne jest zwrócenie się do psychologii, do twórczości, aby prawidłowo dostroić się do wibracji Kosmosu. Na powierzchnię wyjdzie wiele niejasnych i trudnych programów, które wpłyną na nasz los, a przez to może zmienić się nasze życie, jeśli nie będziemy w stanie ich kontrolować.
Każdy myśli, że Dwójka to energia dobroci i łagodności, a zapomina się, że jest to liczba Dualności. Dwójka jest zaproszeniem do tego, aby w końcu zobaczyć prawidłowo nie tylko siebie, ale także swój Cień (jeśli chcesz zrozumieć numerologię, możesz wykupić kurs, przyjść do naszej szkoły). Jeśli nie przepracujemy swoich podświadomych programów, problemy będą narastać, manifestować się coraz wyraźniej. Podświadome programy będą się nasilać.
Dwójka dzieli świat. A teraz, to przejście bardzo mocno wciągnie nas do wielowymiarowego świata. Istnieje tu pewien podział/rozłączenie: będziemy funkcjonować w świecie wirtualnym i jednocześnie w świecie rzeczywistym.
Wiele nawykowych wzorców życia może zmienić się. Spotkamy się z ekscytacją, ryzykiem, zewnętrznymi znakami dziwnego przejawu u ludzi. Zejdzie na nas lawina nowej energii. Wiele konfliktów zbyt daleko posunie się i będą wydawać się trudne. Możemy obawiać się o nasze poczucie bezpieczeństwa, ale wszystko zostanie rozwiązane na płaszczyźnie dyplomatycznej i prawnej. Fale niepewności będą narastać, a my wszyscy będziemy świadkami niestabilności w gospodarce. Będziemy więc żyć od przypadku do przypadku. Dwójka nie jest liczbą stabilności, ale może dać nam wybór dróg lub narzędzi. Niektóre rzeczy, o których nie pomyślelibyśmy – przyspieszą. Przeszłość i przyszłość będą szły w parze, innowacje będą szły w parze z tradycją.
Ta para Dwójek wie, jak łączyć ludzi w pary w oparciu o wspólne idee, światopogląd czy potrzeby. Będą sojusze, połączenie, a to pomoże stworzyć jakieś zrzeszenia, grupy ideologiczne. Twórcza inspiracja będzie pełna spostrzeżeń, szczególnie nastawmy się na spojrzenie w przyszłość poprzez nowe technologie w psychologii. Wszyscy będziemy musieli rozwijać się w szybkim tempie – w bardzo szybkim tempie! Trzeba będzie nadążyć! Jednakże znajdziemy właściwe cele i skupimy się na celach globalnych. Jest to odnowienie naszych idei i koncepcji naszego rozwoju, eksplorując głębię psychiki i podświadomości.


Numerologia również idzie do przodu i staje się coraz bardziej twórczą nauką. Łączy się z psychologią i umacnia swoją pozycję. Matematyczne obliczenia i intuicyjny komponent niosą dokładne prognozy. Psychologia matematyczna bardzo aktywizuje nasz mózg – można to nazwać neurobiologią, która pomaga nam poznać siebie i własną przestrzeń. Możesz rozwijać się poprzez liczby i symbole, podnosić swoją wibrację, uzdrawiać swoją psychikę, a nawet wpływać na swój los.

Proponujemy Ci, abyś spróbował zbadać swoje problemy z pomocą matematyki i run, a jeśli masz jakieś pytanie lub dylemat w swoim życiu, możesz skorzystać z terapii „Eksploracja Runiczna Mojej Przestrzeni„. A jeśli chcesz pójść dalej, zapisz się na kurs.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

————–

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Jedynka
Warto zaufać swoim przeczuciom i zauważać znaki losu, aby nie popełnić błędu w wyborze drogi i nie móc zrealizować swoich pragnień. Musisz teraz dążyć do celu. Anioł Stróż walczy teraz twoją drogę, więc pomóż mu. Idź małymi krokami do swojej przestrzeni.

Dwójka
Pamiętaj o odpowiedzialności. Będzie u ciebie wzrost i rozwój, będziesz mógł wyrażać siebie jako autorytet. Twoim marzeniem może być zdobycie władzy. Staraj się załatwiać sprawy na czas i zwracać uwagę na szczegóły. Możesz osiągnąć sukces. Zregeneruj się i zadbaj o siebie. Nastąpią zmiany w twoim życiu osobistym.

Trójka
Trzymaj ręce w górze i nastaw się na falę pozytywu. Pewność siebie i odpowiedzialność pozwolą ci szybciej osiągnąć cel. Zorganizuj swoje życie w nowy sposób, wykorzystaj swoje talenty, omijaj konflikty. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, to zmień siebie, pracuj nad sobą. Jeśli nie chcesz się zmienić, pozostaniesz daleko w przeszłości i trudno będzie ci zbudować przyszłość.

Czwórka
Dbaj o swoją reputację, rozwijaj się i planuj przyszłość. Zdecyduj o swoich priorytetach. Czekają na ciebie nieoczekiwane wydarzenia, na które nie masz wpływu. Nie wpadaj w panikę i obserwuj, co się dzieje wokół ciebie. Problemy nie pojawią się, jeśli nie będziesz się spieszyć i nie zmienisz swoich ideałów.

Piątka
Możesz zobaczyć nowe możliwości, więc bądź czujna Piątko. Będzie nowa okazja do uporządkowania i popchnięcia spraw do przodu. Pokonuj trudności a zostaniesz nagrodzona. Pomysłowy plan i strategia pomogą ci rozwinąć się pod kątem ambicji i popchną twe plany na drogę realizacji.

Szóstka
Podejmiesz dla siebie decyzję, która pomoże ci pozbyć się trudnych problemów. Będziesz miał możliwość otrzymania błogosławieństwa z Nieba. Nie spiesz się z podjęciem decyzji, rób to powoli. Zmiany wkroczą w twoje życie, więc szukaj plusów w tej sytuacji. Nie przegap możliwości, które da ci los.

Siódemka
Będziesz mógł dochodzić swojego prawa do posiadania własnego zdania, będziesz w stanie rozwiązać swoje trudności i pozbyć się manipulatorów. Zachowaj uczciwość w sporach i trudnych sprawach. Podczas przechodzenia przez portal, mogą pojawić się nieporozumienia. Postaraj się słuchać swojej intuicji. Idź do wzrostu i rozwoju dużymi krokami, działaj tylko w harmonii z mądrością. Zadbaj o swoje zdrowie.

Ósemka
Praca przyniesie ci dobry dochód. Tylko teraz może położyć się na ciebie siła, która jest większa niż ty, może cię zmiażdżyć. Wydarzenia trochę zboczą z toru, ale potem oddadzą ci to, na co zasługujesz. Wybierasz teraz swoją drogę, bądź ostrożny.

Dziewiątka
Otwierają się przed tobą nowe drzwi do czegoś, co nie jest ci jeszcze znane. Twoje talenty otworzą się w nowej przestrzeni. Nie zakładaj, że twoje obowiązki zostaną wykonane za ciebie. Miesiąc będzie spokojny, ale i tak podejmiesz decyzje, jeśli pojawi się jakiś problem.

Zamów

 
Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

 

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 1 lutego 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 2 lutego 2022
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.