Wszyscy wiemy, że Saturn to surowa, poważna planeta; to planeta karmy, dyscypliny i ograniczeń. Saturn zachęca nas do trenowania własnego Saturna, a wtedy będziemy mogli wspiąć się na szczyty sukcesu.
Saturn to planeta chłodu, treningu i ciągłej koncentracji. A gdy Saturn staje się aktywny, Los nakłada na nasze barki dodatkową odpowiedzialność. Saturn sprawia, że ​​wzrastamy – pomaga nam rozwijać się i zawiera siłę i naszego wewnętrznego Nauczyciela. Czasami Saturn aktywuje naszego wewnętrznego krytyka, a wtedy możemy zadawać wiele pytań o naszą przyszłość i o wiarę w cud.

Saturn będzie się w znaku Wodnika przez 2,5 roku, aż do 8 marca 2023 roku. Musimy więc przygotować się na przyjęcie większej odpowiedzialności. Pierwszy rok będzie trochę łatwiejszy, ponieważ Jowisz nieco złagodzi napięcie. Dopiero później Saturn będzie wymagał od nas powagi.

Książka Meta Karty wraz z kartamiTUTAJ.

Meta- Karta Brzoza.
Rozpoczął się kurs Meta-karty i Podróż Bohatera (w sprawie kursu można pisać na adres: kontakt@emma-lange.pl).
Wchodzimy na nową Drogę Saturna wraz z Brzozą, co oznacza, że ​​teraz przyszłość lub Misja odpowiedzą nam na pytanie, w co nowego wchodzimy. Będzie to miało ogromny wpływ na naszą przyszłość. Cały sens tego, co robimy teraz, zostanie ujawniony później, w przyszłości. Wszystko, czego się teraz uczymy, przyniesie owoce później. LOS później będzie witał ZWYCIĘZCÓW.
Dusza jest już gotowa na przyjęcie nowej formy, więc słuchaj wewnętrznych potrzeb. (Nie musisz zapisywać się na cały kurs Meta – karty i Podróż Bohatera, a może wykupić tylko jeden wykład).
Zmienią się nasze wartości i priorytety, bo aktywuje się element powietrza, a to informacja, komunikacja i oczywiście – nauka. Nie bójmy się uczyć i nie bójmy się pogłębionego procesu gromadzenia wiedzy! Wszystko, co nie jest widoczne, co jest związane z informacją, wszystko w dużym stopniu wpłynie na nasze życie. Teraz ważna będzie komunikacja wirtualna, wirtualne zdobywanie wiedzy.
Saturn niesie ciężar i zdolność wytrwania. Przenosi nas w nowe energie.

Kto jest właścicielem informacji, teraz stanie się właścicielem świata!

Możemy dokończyć to, co odłożyliśmy, wybieramy swój fundament. Jeśli musieliśmy czekać lub doświadczać niepewności, to teraz wszystko nabierze szybkości. Stwórzmy dla siebie dobrą bazę informacyjną. To, co teraz zgromadzimy, możesz przekazać w spadku swoim dzieciom.

Jeśli masz Księżyc w znaku Wodnika, Saturn może przechodzić przez twój znak przez 2,5 roku, może przybyć ci obowiązków. Będziesz musiał studiować lub stosować wiedzę z zakresu psychologii. Za pomocą psychologii możesz poprawić jakość swojego życia. To, co zaczniesz w nowym okresie, przyniesie ci silny wzrost.
Przypomnij sobie, co wydarzyło się w 1991 roku! Ten czas może teraz powtórzyć się. Wszystkie sprawy związane z prawem, z rządami przejdą swoisty przegląd.

Książka Saturn Retrogracyjny w KoziorożcuTUTAJ.

Baran
Możesz doświadczyć zmian w społeczności, w której byłeś. Możesz nie być w stanie komunikować się na takim poziomie, na jakim chciałeś. Być może zrezygnujesz z ważnych interesów lub projektów, które zacząłeś wraz z przyjaciółmi. To zmieni twe otoczenie. Nie powinieneś polegać na przyjaciołach, z którymi kiedyś kontaktowałeś się. Możesz zacząć rozmawiać tylko z osobami, które są ci bliskie, a najlepiej na tematy typu: wstąpienie do nowego klubu lub rozpoczęcie nowego biznesu. A wtedy ktoś może zainteresować się tobą i dać ci pracę lub wejdzie z tobą we współpracę. Możesz zobaczyć swoich starych przyjaciół w nowym świetle. Nie będziesz miał czasu na zbyt błahe rozmowy. Przed tobą nowy krąg kontaktów i nowe pomysły. Rozpocznij pracę z mediami społecznościowymi, w internecie. Ważne jest, abyś nauczył się korzystać z nowych technologii, aby pomóc przenieść uwagę na coś nowego. Pisz artykuły online. Saturn może mocno skupić się na twoich kompleksach i pokaże ci, nad czym musisz pracować. Nie powinieneś dzielić się osobistymi problemami ze znajomymi, ponieważ ktoś może cię zawieść i nie spełnić twoich oczekiwań. Stwórz własny zespół, według własnych pomysłów. Nadszedł czas, aby zmienić otoczenie.

Byk
To czas na zastanowienie się nad swoimi osiągnięciami i karierą. Musisz zdecydować, kim chcesz być w przyszłości i w jaki sposób budować swoją karierę. Możesz zmienić swój status. Jeśli chcesz sformalizować związek, to masz na to świetny czas. Możesz zmienić swoje podejście do pracy, a nawet zająć ważniejszą pozycję. Saturn może przynieść ci nową rolę profesjonalisty i nowy poziom odpowiedzialności. Możesz dołączyć do nowych, poważnych projektów. Twoja prywatna firma będzie musiała zmienić się. Osoba znacznie starsza od ciebie będzie odgrywać dla ciebie dużą rolę. Jeśli planujesz ruch, odniesiesz sukces. Staraj się niczym nie ryzykować, bo możesz znaleźć się pod obserwacją policji. Staraj się nie ryzykować, ponieważ przyciągniesz niebezpieczne sytuacje. Ale jeśli pracowałeś nad czymś przez długi czas, możesz zdobyć miano profesjonalisty. Będziesz musiał nauczyć się działać stanowczo i zdecydowanie, bo to świetny czas na nowe decyzje. Ktoś starszy od ciebie może wywrzeć na tobie presję i pomyślisz, że to cię ogranicza. Jednak zrozumiesz, że jest to dla ciebie dobre. Możesz mieć problemy z rodzicami swojego męża lub żony.

Bliźnięta
Zagranica puka do twoich drzwi i będziesz musiał zdecydować, czy wyjechać, czy zostać na miejscu. Być może to, o czym myślisz, potrwa długo – może dotyczyć to nowych projektów. Nie wszystkie twoje pomysły i pragnienia zostaną rozwiązane tak, jak tego pragniesz. Być może chcesz łatwiejszego życia, ale to nie zadziała, bo wszystko będzie zależało od twoich przeszłych działań. Naucz się stawiać sobie konstruktywny cel, który pomoże ci skupić się i zebrać wszystkie rezerwy energii. Jeśli będziesz miał sprawy sądowe, to mogą ciągnąć się bardzo długo, a ty nie będziesz w stanie nic z tym zrobić. Jeśli wcześniej zapisałeś się na studia, możesz otrzymać bardzo dobre wyniki. Jeśli chcesz zdobyć w nowym roku wiedzę, to mogą wystąpić problemy. Niektóre okoliczności będą utrudniać ci życie, przyniosą trudne zmiany. Coś będzie nieustannie rozpraszać twoją uwagę. Możesz mieć problemy z pracą, jeśli liczysz na łatwe dochody. W tym okresie możesz czuć się samotny – to nie jest czas na układanie swojego życia osobistego. Powinieneś pomyśleć o tym, co będziesz robić w przyszłości, powinieneś zbierać pomysły.

Rak
Nadejdzie zmiana w dziedzinie finansowej, przyjdzie sukces. Staraj się nie brać pożyczek w tym okresie i staraj się jak najszybciej spłacać długi. Nie powinieneś brać się za oszustwa finansowe, ponieważ możesz dużo stracić. W tym okresie możesz planować budżet, biorąc pod uwagę szkolenia. Możesz zainwestować w nową wiedzę, aby później mieć więcej możliwości. Zmienisz coś w swoim budżecie, więcej zaoszczędzisz. Jeśli pracujesz z innymi ludźmi, to przyjdzie więcej możliwości, ale i obowiązków. To wspaniały rok na to, aby zająć się swoim dzieckiem. Uważaj, bo ten czas może przynieść wiele nieoczekiwanych kryzysów. Uważaj na swoje zdrowie! nie planuj operacji. W tym roku możesz współpracować z władzami, możesz otworzyć firmę. Odpowiedzialność będzie dotyczyła podatków. Rozładuj swoją psychikę, chodź na terapię. Zaufaj światu, że wszystko  co robisz, przyniesie dobry wynik. W tym okresie nie będziesz mógł szybko zmienić swojego życia, przejść transformacji. Ryzyko jest teraz przeciwwskazane.

Lew
Saturn dotknie twojego partnerstwa. Będziesz mógł komunikować się z różnymi osobami, wybrać kogoś, kto zostanie z tobą na długi czas. Możesz wejść w poważny związek, który doprowadzi do małżeństwa. Jednakże możesz też zdecydować czy chcesz więcej samotności, czy tworzyć związek. Gdy masz wątpliwości w związku, to taki związek nie utrzyma się. Możesz zmienić zdanie o swoim partnerze i relacje ochłodzą się, albo wręcz przeciwnie – możesz zdziwić się, że twój partner stał się bardziej odpowiedzialny, niż ci się wydawało. Saturn może zaoferować ci albo poważny związek, albo wspólną samotność. Po dwóch latach sam zdecydujesz, czego potrzebujesz w życiu. Możesz czuć się zmęczony codziennym życiem, a partner wyda ci się czymś w rodzaju długu, stanie się nieciekawy. Traktuj swoje dzieci poważnie, szczególnie synom poświęć więcej uwagi. Możesz zrobić coś ważnego dla swojego syna. Saturn sprawia, że ujrzysz w partnerstwie to, co najważniejsze, co pomoże ci dokonać wyboru – razem czy osobno! W twoim partnerstwie pojawi się również aspekt finansów, czyli w jaki sposób wspólnie zarządzicie tą energią. Jest to naprawdę bardzo ważne! Będziesz musiał być Lwie bardzo oszczędny.

cdn…

Saturn Zmienia Znak – druga część artykułu

OFERTA

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 17 grudnia 2020
Następny artykułSaturn Zmienia Znak- cz. 2/Wszystko w Naszej Książce!
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.