O węzłach pisaliśmy w 2018 roku, kiedy to Rahu i Ketu zmieniały znaki. Jakie energie wtedy odchodziły a jakie wchodziły na następne 2 lata, możecie przeczytać TUTAJ.

 

W 2020 roku o zmianie węzłów i ich wpływie na los każdego znaku zodiaku pisaliśmy TUTAJ.

A co przyniesie obecna zmiana węzłów Ketu i Rahu? Zapraszamy do przeczytania artykułu…

Czytajcie nie tylko swój znak słoneczny, ale i znak, w którym jest Wasz ascendent i Księżyc.

Węzły Księżycowe co półtora roku zmieniają nasze zainteresowania (nie są to planety, lecz punkty matematyczne), nasza uwaga przesuwa się, pole informacyjne wyrównuje i wskazuje, gdzie powinniśmy skierować naszą energię. Bardzo często wzdłuż linii węzłów występują zaćmienia, które swoją energią wskazują, jak zmieni się nasze życie. Rahu wzmacnia nas i najważniejszą rzeczą jest nie opierać się mu, tylko podążać za jego wzrostem. Co dwa lata opisujemy na naszym Kalendarzu, co przyniesie zmiana Węzłów Księżycowych. Mamy dwa takie artykuły – na początku tego wpisu je znajdziecie. Możecie sprawdzić więc, co wydarzyło się w Waszym życiu i porównać to, z zaleceniami, które zamieszczone były w artykułach.
Węzeł Rahu wchodzi w znak Byka 18 stycznia 2022 i pozostanie w nim do 18 lipca 2023 roku. Może spotkać się z Uranem, wtedy trzeba będzie na nowo poukładać wiele różnych wartości i programów. Nie wolno bać się najbardziej odważnych decyzji, a wtedy los będzie prawidłowo budował się. Tam, gdzie wszystko wydawało się stabilne, może nastąpić zmiana. Starajmy się być kreatywni w tym, co robimy i pielęgnujmy zdolność do tworzenia. Zróbmy to już teraz! Jest to czas, kiedy możemy bardzo głęboko zagłębić się w introspekcję, twórcze poszukiwanie siebie i pomysłów na swoją działalność.
Czytajcie prognozę nie tylko według znaku słonecznego, ale także znaku księżycowego i ascendentu.

Baran – w przeszłości musiałeś uczyć się i nawiązywać nowe kontakty. Internet mógł odegrać ogromną rolę w twoim życiu, ale też i przemieszczanie się. Teraz wszystko się zmieni i do gry wejdzie strefa finansowa, zatem mogą zwiększyć się twoje dochody. Pojawi się dużo pracy, możesz podnieść cenę swoich usług. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swojego sukcesu, pracuj intensywniej nad swoimi programami związanymi z finansami i osobistym sukcesem. Będziesz musiał Baranie myśleć za siebie. Zaczniesz coś zbierać, kolekcjonować i oszczędzać. Będziesz aktywnie wyrażał swoje zapotrzebowania i przejmował inicjatywę. Udzielaj się w internecie i ucz się języków obcych. Twój kanał finansowy, kanał zarobków będzie bardzo aktywny, zaangażuj się więc w projekty, które pomogą ci zarobić pieniądze. Czas złapać sukces, stworzyć pole sukcesu i nauczyć się pielęgnować sukces w sobie. Terapia Satyakamna może ci w tym pomóc.

Byk – twoja przeszłość całkowicie zamyka za sobą drzwi, więc pilnie będziesz musiał szukać nowego zajęcia. Przeszłość może zamknąć drzwi na wiele sposobów – możesz spłacić kredyty, odejść z toksycznych relacji, zmienić poglądy. Jeśli do tej pory uniemożliwiano ci zarabianie pieniędzy, teraz otrzymasz nową szansę. Musisz pomyśleć o sobie, zebrać swoje możliwości i zastanowić się nad swoimi umiejętnościami, na których możesz zbudować fundament. Bądź pewny siebie, stwórz swój styl. A jeśli nie znałeś dotąd swoich możliwości, teraz należy je odkryć. Wszechświat pomoże tym, którzy są pewni siebie. Masz szansę stać się Bohaterami w wielu dziedzinach. Jeśli w przeszłości nie mogłeś znaleźć czasu dla siebie, otrzymasz możliwość uczenia się lub podjęcia nowej pracy. Będziesz grał pierwsze skrzypce w partnerstwie. Staniesz się szanowany i doceniany, szczególnie wtedy, gdy zaczniesz podnosić swoje wibracje.

Bliźnięta – twój los uległ zmianie, więc teraz należy rozważyć sytuacje, w których popełniłeś jakieś błędy i spróbować je naprawić. Próbowałeś się zabezpieczyć, coś zbudować i odbudować, a teraz musisz spojrzeć na swoją przeszłość i wyciągnąć wnioski. Jednakże teraz węzły będą wciągać cię do twego Cienia, więc zrób przerwę, wycisz się, bo nie będzie już sił do walki. Zanurz się w pogłębianiu siebie, spróbuj zrozumieć swoje zachowanie. Niektóre Bliźnięta mogą myśleć o wyjeździe za granicę – możecie chcieć się wyprowadzić i opuścić miejsce, w którym mieszkacie. Możecie zamknąć się na swój świat. Obudzą się aktywne karmiczne aspekty Persony (zrób Analizę Podświadomości). Twoje potrzeby duchowe spowodują, że wycofasz się z dóbr materialnych. Mogą pojawić się jakieś tajemnice, wypłyną na powierzchnię.

Rak – do tej pory czułeś się trochę odizolowany, samotny. Jest to czas zamykania drzwi do swojej przeszłości. Możesz wyrwać się ze swojego więzienia. Zanurz się twórczości; w to, do czego wzywa cię twoja Dusza. Do tej pory mogłeś czuć się odizolowany, a teraz możesz znaleźć się w otoczeniu ludzi, którzy będą ci pomagać, robić coś dla ciebie. Będzie więcej spotkań i rozmów, więcej pracy. Będziesz rozwijał swą działalność poprzez internet. Znajdziesz dobry zespół, który połączy wspólna praca. Nie bój się zaangażować we współpracę, ponieważ może ona przynieść ci popularność nauczyciela, jak i osoby twórczej. Przyjaciele pomogą ci we wszystkim. Dla wielu Raków węzeł karmiczny przyniesie nowe małżeństwo. Jeśli w tym okresie pojawi się u ciebie dziecko, to będzie ono niosło ze sobą karmiczny ładunek. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o sobie, zrób Analizę Dziesięciu Płaszczyzn – analizę dziesięciu obszarów swojego życia, a wtedy będziesz wiedział, na co skierowane jest twoje pole informacyjne.

Lew – twoje życie było wypełnione działalnością w internecie, być może wykorzystałeś swoje możliwości wśród przyjaciół. Być może miałeś lepsze relacje ze swoimi przyjaciółmi niż z rodziną. Ten czas może pokazać ci, jak bardzo twoi przyjaciele pomogli ci i pozostali przy tobie, zarówno w dobrych, jak i złych chwilach. Twój krąg przyjaciół może się zmienić – sytuacje związane z przyjaciółmi mogą mieć charakter karmiczny. Być może dołączyłeś już do jakiejś grupy, stworzyłeś kurs online, a teraz wkraczasz na ścieżkę osiągnięć i kariery. Jest duża szansa na to, że zdobędziesz popularność. Być może już się rozwijasz, więc twoja firma będzie rosła wraz z twoją dobrą reputacją. Będziesz w stanie dużo osiągnąć, zmienić swój status. Masz naprawdę dużą szansę, aby osiągnąć to, czego pragniesz. Ojciec będzie odgrywał dużą rolę w twoim życiu – możesz przeprowadzić autoanalizę: Ja i Mój Ojciec, a dzięki niej dowiedziesz się, gdzie leży twój sukces.

Panna – być może w przeszłości reorganizowałeś swój status. Być może ktoś cię awansował lub zauważył, a może postawiłeś sobie poważny cel. Twoja pozycja w społeczeństwie mogła się zmienić, ale nie od razu. Teraz, twoja uwaga przesunie się na coś, co jest międzynarodowe, być może klienci i projekty będą pochodzić z innych krajów. Weź głęboki oddech, ponieważ zagranica otwiera się przed tobą swoje podwoje. Jeśli chciałeś uzyskać obywatelstwo w innym kraju, nie będzie żadnych przeszkód. Możesz przenieść się za granicę. Możesz również zagłębić się w ścieżkę duchową, znaleźć bratnią duszę w innym kraju. Masz możliwość poprowadzić jakieś zajęcia lub zapisać się na bardzo ciekawy kurs. To może być czas, który stworzy pragnienie uczenia się nowych rzeczy. Trzeba będzie wykonać pewne prace prawne w kierunku zachowania dokumentów w jak najlepszym porządku. Być może będziesz zaangażowana w procesy sądowe lub wezwania prawne, ale jest szansa, że je pokonasz. Przeanalizuj siebie na Liczbowej Osi Czasu i poprzez analizę swojego wieku.

Waga – być może byłaś Wago zajęta pracą z dokumentami, być może założyłaś firmę lub byłaś zaangażowana w jakieś publikacje… Być może zdecydowałaś uczyć się nowego języka lub wyjechać za granicę. Teraz twój biznes może osiągnąć nowy poziom, jeśli udało ci się złapać jego falę. Węzeł karmiczny wkracza do domu kryzysu i jednocześnie otrzymasz dodatkowe dochody. Ktoś aktywnie będzie pomagał ci w zarabianiu. Przeszły czas pomógł ci zbliżyć się do wnuków. Będziesz myślała Wago o swoim domu. Być może uda ci się przepracować sferę jakichś ważnych dokumentów i poważnych zajęć. Pieniądze będą pochodzić ze źródeł, które nie są oficjalnymi zarobkami. Ten czas będzie wymagał koncentracji uwagi, szczególnie uwagi do zdrowia – dbaj o nie profilaktycznie. Możesz również zmienić partnera seksualnego, może cię wciągnąć psychologia – odegra w twoim życiu dużą rolę. Czeka cię duża korekta w relacjach z tymi, z którymi łączą cię więzy krwi. Twoi krewni mogą wydać dużo pieniędzy i poproszą cię o pomoc, więc od ciebie będzie zależało czy im pomożesz. Zbadaj swoje partnerstwo poprzez Analizę Partnerską.

Skorpion – do tego momentu mogłeś otrzymywać jakieś dochody z dodatkowych źródeł, np. alimenty lub dochody od rodziców lub od partnera. Być może otrzymałeś spadek. Mogłeś Skorpionie otrzymać możliwość nabycia nowego domu lub mogłeś rozważyć jego kupno. Być może otrzymałeś pomoc od rządu, dotację. Teraz będziesz musiał popracować nad relacjami z innymi, twój krąg towarzyski może się zmienić. Niektóre relacje staną się zbędne, ale zostaną zastąpione innymi. A niektóre relacje z najbliższymi trzeba będzie umocnić. Jeśli twój związek jest bez energii, będziecie mógł go bezboleśnie zakończyć. W biznesie może ci się udać. Wyjdź ze swojej strefy komfortu i działaj bez strachu, twórz i umacniaj swoją pozycję. Ludzie będą cię szanować. Jeśli jesteś singlem, możesz znaleźć partnera, który ci się podoba, może to być ktoś z innego kraju. Przepracuj swoje lęki poprzez kurs Modelowanie Pragnień 1

Strzelec – w przeszłości gubiłeś się w temacie partnerstwa i intymności. W tym obszarze może nastąpić zmiana. Być może musiałeś dokonać wielu zmian w swoich relacjach z bliskimi, a teraz punkt ciężkości tego tematu przesuwa się. Będziesz musiał zmienić swoje relacje biznesowe i partnerskie, a w twoim partnerstwie pojawią się nowi ludzie. Jeśli już planowałeś z kimś zerwać, zrób to teraz. Wiele z twoich problemów rozwiąże się samo. Ktoś cię zostawi samemu sobie, ale nie bądź tym zaskoczony. Czeka cię dużo pracy, ale to ty będziesz kręcił kołem swojego życia. Nie zostaniesz bez pracy, tylko ją poszerzysz i dostaniesz wiele ciekawych ofert. Będzie bardzo dobrze w strefie finansów, o ile sam nie zejdziesz na złą drogę. Jeśli pracujesz z usługami, to reklamuj je. Dbaj o swoje zdrowie, bo zmęczenie da o sobie znać. Jeśli czujesz się zmęczony, powinieneś poddać się badaniom lekarskim.

Koziorożec – myślałeś o swojej pracy i rozwiązywałeś związane z nią problemy. Wszystko, co związane z pracą, było karmiczne, byłeś w impasie, spoczął na tobie ciężar odpowiedzialności. Znajdowałeś się w aurze służby, być może opiekowałeś się kimś ważnym dla siebie. Być może miałeś do czynienia z jakimiś problemami w swojej rodzinie. Przez ostatnie półtora roku doświadczyłeś spadku energii i być może trudno ci było znieść wszystkie okoliczności. Teraz możesz otworzyć się na miłość i wszystko, co z nią związane, będzie odgrywało ogromną rolę. Rozwijaj swoją kreatywność, patrz na świat w sposób otwarty, jak dziecko a będziesz mógł cieszyć się życiem. Zajmij się hobby, bo ono wygeneruje dochód. Możesz rozwijać swoje zainteresowania. Ten czas nastawi cię na miłość i nowe znajomości. Dzieci będą odgrywać ważną rolę w twoim życiu. Stań się dzieckiem, rozwijaj swoje wewnętrzne siły i uzdrów swoje dzieciństwo – będzie to odpowiedzialne za to, co się teraz dzieje. Będziesz musiał szybciej dorosnąć. Możesz przeanalizować swoje dzieciństwo w grze transformacyjnej, poprzez metaforę.

Wodnik – w przeszłości usilnie poszukiwałeś miłości i twórczości. Chciałeś żyć dla własnej przyjemności. Mogłeś robić rzeczy, które sprawiały ci przyjemność. Dużą część swojego czasu spędzałeś z dziećmi lub przychodziły ci do głowy nowe pomysły i projekty. Byłeś zajęty i zawsze znajdowałeś coś do zrobienia. Chciałeś romansu, aby lepiej cię traktowano, z większą miłością. Będziesz musiał Wodniku rozwiązywać karmiczne aspekty swojej rodziny lub rodu, a nawet nieruchomości. Może trzeba będzie coś postanowić w sprawie swojego domu, zmienić miejsce zamieszkania. Rozwiązuj problem za pomocą podstawowych programów i ustanowionych zasobów.. Pomyśl o tym, co daje ci twoja rodzina i ród. Przyjdą karmiczne rodowe zmiany. Matka będzie odgrywać dużą rolę w twoim życiu, będziesz o niej myślał lub opiekował się nią. Być może będziesz miał do czynienia z nieruchomościami swojej matki, a może też zmienić nazwisko. Zbadaj programy związane z twoją matką i zamówić kompozyt Ja i Moja Matka.

Ryby – posiadasz karmę, która w przeszłości dała ci możliwość zmiany miejsca zamieszkania i rodziny. A może przeprowadziłeś się, otrzymałeś dokumenty z innego kraju, kupiłeś dom lub zmieniłeś układ pomieszczeń w swojej nieruchomości. Być może opiekowałeś się kimś starszym. A może miałeś problem ze swoją matką. Węzły przechodzą do sfery kontaktów, więc możesz nawiązać nowe kontakty i nowe rozmowy. Proś innych ludzi o pomoc, szukaj dobrych fachowców, pomagaj innym a być może stworzysz krąg znajomych, którzy chętnie ci będą pomagać. Może się czegoś nauczysz lub wspólnie opracujecie nowe technologie. Możesz otrzymać licencję lub certyfikat. Być może zmienisz swój samochód w ten pomyślny dla ciebie czas. Masz szansę stać się popularny i rozpoznawalny. Pomogą ci krewni. To czas na załatwienie ważnych formalności. Zbadaj swoje archetypy, a wtedy będziesz wiedział, który archetyp przemawia przez ciebie.

Przypominamy, że 28 stycznia odbędzie się prawdziwe spotkanie z energiami Czarnego Tygrysa Wodnego – co oznacza, że ​​otrzymacie algorytm terapii, który pomoże zharmonizować wszystkie procesy, które będą miały miejsce w Nowym Roku

kontakt@emma-lange.pl

 

Zamów

 
Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 9 stycznia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 10 stycznia 2022
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.