17 marca 2018

30/1 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Barana
wschód księżyca 06:14
zachód księżyca 17:44

Nie jest to zły dzień. Do godzin popołudniowych mamy 30 dzień księżycowy, a w drugiej połowie dnia zaczyna się 1 dzień księżycowy. Możemy rozpocząć nowe sprawy, a szczególnie zaplanować jakieś prace. Zróbmy plany na długi okres, koniecznie realizujmy własne idee. Możemy też zrobić coś dobrego dla siebie, dla dobrego nastroju, dla innych. Wszystko co rozpoczniemy robić w prawidłowy sposób, przyniesie nam sukces. Spotkajmy się z ludźmi, którzy wspierają jakiejś organizacje, przejawiają hojność, szlachetność.
Obejrzyjmy jakiś film, wystawę, zróbmy prezentację.

Nie wolno dzisiaj oszukiwać i przejawiać skąpstwa, a także komunikować się z ludźmi, którzy mają na nas zły wpływ. Może okazać się to bardzo negatywne dla nas. Ważne by nie pozwalać sobą manipulować. Skupmy się na jakimś jednym problemie. Nasz nastrój będzie stawał się zmienny, wrażliwy. Będziemy odbierać obce emocje, odczuwać jakieś spadki energetyczne i będziemy myśleli, że przyczyna leży w nas, a tak naprawdę przyczyna będzie leżała w kimś innym – możemy odbierać nastroje i emocje drugiego człowieka.

Dzisiaj musimy się zastanowić, co możemy jeszcze zrobić, by nasza kariera poszła w górę? Co zrobić, by zwiększyć tempo pracy?
Kontaktujmy się z ludźmi, którzy mogą nas wesprzeć. Należy pokazać swe kreatywne podejście do wszystkiego. Nie warto dzisiaj tworzyć jakichś znajomości internetowych, warto za to wziąć się za sport lub dietę. Podejdźmy optymistycznie do wszystkiego, co nas otacza, a na jakieś drobiazgi machnijmy ręką, bo wszystko to minie jak ręką odjął. Bądźmy dyplomatyczni.

Bardzo dobry dzień, by zająć jednoznaczną pozycję w każdym konflikcie, czyli neutralną pozycję, a wtedy uda nam się zachować relacje ze wszystkimi. Nie bierzmy na siebie cudzej odpowiedzialności, bo inaczej przez dzisiejszą wrażliwość i chęć do współczucia, pomagając komuś, możemy się później sami znaleźć w ciężkiej sytuacji.
Nie wchodźmy w różne finansowe oferty, cokolwiek by nam nie zaproponowali, bo można trafić w jakąś finansową komplikację. Jeśli ktoś stwarza nam przykrości, to możemy poprosić kogoś innego o pomoc.

|