18 marca 2018

2 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Barana
wschód księżyca 06:37
zachód księżyca 18:56

Gwiazdy mówią, że najlepiej być blisko natury, zadbać o swoje zwierzęta domowe lub grządki. Dzisiaj nie zrzucajmy na nikogo winy, bądźmy odpowiedzialni za swoje własne pomyłki. Należy być szybkim w podejmowaniu decyzji, w myśleniu.zielona trawa Jest szansa na realizację wszystkiego, co zostało zaplanowane, ale jedynie wtedy, gdy decyzje będą odpowiednie.
Otrzymamy bardzo dobrą poradę w sprawach partnerskich. Bardzo ważne, aby dzisiejszych wydarzeń nie brać do serca. Należy do wszystkiego odnosić się z przymrużeniem oka, a szczególnie do rzeczy, na które nie mamy wpływu i nie możemy ich zmienić.
Nie należy przejawiać agresji, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na relacje i przez długi czas nie będziemy mogli połączyć się z bliskimi.
Nie nadużywajmy alkoholu, jedzenia i nie śpijmy zbyt długo.

Dzisiaj dowiemy się czegoś od osoby, która najczęściej milczy. Takie osoby mogą poczuć chęć wypowiedzenia złych emocji, odkryć przed kimś tajemnice, uczucia lub po prostu zechcą opowiedzieć coś na swój temat. Zatem porozmawiajmy, by uchronić bliskich ludzi przed negatywną energią.
Bądźmy uważni, bo mogą przyjść dzisiaj straty. Zatem poważne zakupy odłóżmy na inny dzień, bo i tak nie będziemy z nich zadowoleni.

Między partnerami może zaiskrzyć jeszcze bardziej, mogą poczuć ogromną namiętność do siebie, ale niektórzy poczują namiętność do kogoś innego. Jednak trzeba uważać, bo ta namiętność skończy się szybciej, niż myślimy i powstaną z tego kłopoty.

|