znaki zodiaku na tle gwieździstego nieba wiszące nad drzewemJeśli pełnia jest w Baranie to magiczne działanie najlepiej ukierunkowywać na sukces w rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Możemy osiągnąć szybki sukces w rozpoczynaniu czegoś, ale jeśli zapominamy w tym czasie o interesach innych ludzi, wtedy u nas nic się nie spełni. Do rytuałów używamy koloru czerwonego.

Jeśli pełnia jest w Byku to najlepiej robić rytuały na sprawy miłosne. To mogą być też rytuały na dobry urodzaj, na rozwój, na swoje sprawy domowe. Używamy koloru zielonego, albo np. lekko różowego.

Jeśli pełnia jest w Bliźniętach to robimy rytuały na to, żeby umocnić nasze nowe kontakty. Rytuały, by nie było kłótni z nikim. Dodajemy sobie energii na to, żeby np. u nas były dobre kontrakty, jakieś nowe projekty, które robimy z kimś i żeby to przyniosło korzyść. Robimy również rytuały na to, by nasze wyjazdy się udały, by pojawiło się łatwe rozwiązanie problemów. Najlepiej zapalać wtedy żółte i fioletowe świece.

Jeśli pełnia jest w Raku to wtedy można robić różne rytuały związane z nieruchomościami. Najlepiej robić rytuały na kupno nieruchomości. Można też wykonywać rytuały, gdy mamy problemy z dziećmi po to, aby nie było u nas konfliktów pomiędzy nami a dziećmi. Jest to bardzo dobry czas, by kupować amulety, które dodają nam siły. Używamy rytualnych świec białego lub szarego (srebrzystego) koloru.

Jeśli jest pełnia we Lwie to jest bardzo dobry czas na zwiększenie naszej siły witalnej lub na otrzymanie poważnej sumę pieniędzy, by spłacić kredyt. Używamy do rytuałów żółtego, złotego, pomarańczowego koloru.

Jeśli pełnia jest w Pannie, bardzo dobry jest czas na różne magiczne działania związane ze zdrowiem. Wtedy robimy rytuały na uzdrowienie, na oczyszczenie, na obfitość – tylko nie mówimy tutaj o urodzaju związanym z plonami z pola, ogrodu. Chodzi o to, jaki chcemy otrzymać rezultat. Używamy wtedy zielonego i srebrzystego koloru świecy.

Jeśli pełnia jest w Wadze to można robić rytuały między innymi na to, żeby napełnić się miłością, aby Bóg dał nam w życiu bardzo dobrego człowieka, albo w celu wypełnienia swojego domu harmonią. Robimy też po to, by umocnić swoją pozycję w społeczeństwie. Bierzemy do wykonania tego rytuału różowe, fioletowe i niebieskie świece.

Jeśli jest pełnia w Skorpioniebardzo dobry czas na rytuały na zniesienie chorób systemu nerwowego, na to żeby była miłość w domu i żeby była dobra transformacja. By zmiany były dobre, by nie było problemów i przeszkód, złych i niespodziewanych rezultatów. Można też robić rytuały na oczyszczenie. Używamy ciemnoczerwonej świecy. Do rytuałów możemy również używać amuletów i różnych magicznych przedmiotów.

Jeśli jest pełnia w Strzelcu to najlepiej robić rytuały ochronne. Mogą być dla otrzymania ochrony podczas podróży, w nauce, przy kontaktowaniu się z dużą ilością ludzi. Mogą też wykonywać rytuały ludzie, którzy mają zawody twórcze. Najlepiej używać purpurowe, mocno niebieskie i fioletowe świece.

Jeśli pełnia jest w Koziorożcu -jeżeli interesuje nas kariera, to najlepiej robić rytuały podczas pełni w Koziorożcu, aby wstąpić na ścieżkę kariery. Możemy również w tym czasie robić rytuały, gdy jesteśmy niepewni obrotu spraw, albo jeśli czujemy, że towarzyszy nam nieustannie pech. Należy robić rytuały, by mieć kontrolę nad swoim losem i by pozbyć się tych problemów. Używamy świec w kolorach zielonym i indygo.

Jeśli pełnia jest w Wodniku to w tym czasie można robić rytuały po to, żeby marzenia się spełniły, żeby dzieci dobrze się uczyły, jeśli chcemy nawiązać bardzo dobrą przyjaźń, żeby umocnić kontakty w przyjaźni i żeby otrzymać wolność i niezależność. Używamy białych albo mocno niebieskich świec.

Jeśli pełnia jest w Rybach, jest to bardzo dobry  czas na modlitwy, medytacje, mantry, rytuały, które mogą pomóc w twórczości, albo w umocnieniu swoich zdolności paranormalnych, na przykład jasnowidzenia. Można używać srebrzystych, różowych i białych świec, i oczywiście do rytuałów można używać różnych przedmiotów, np. ziarno, jajka, pieniądze. Przedmioty te układamy obok świec.

Ważne Dni Księżycowe

Bardzo ważne są trzy dni księżycowe, czyli dzień 14, 15, 16. Dobrze by było, aby ich nie przegapić.
Gdy następuje 14 dzień, to wtedy działa natura. Jest ona bardzo aktywna, poziom energii w naturze jest bardzo wysoki. Wówczas możemy robić rytuały na sukces, związane z ciałem. Również na to, aby były dobre finanse. Niektórym ludziom w pełni trudno jest zasnąć, ponieważ jest zbyt wysoki poziom energii. Trzeba zatem cały ten prąd energetyczny wykorzystać do tego, aby osiągnąć cel, bogactwo itd.

Sama pełnia powstaje koło 15-tej doby księżycowej. Również jest bardzo silna i napełniona energią. Możemy te dwa dni nazwać falą energetyczną. Koniecznie w tym czasie trzeba robić jakiś rytuał. Najlepiej gdy robimy go codziennie, czyli 14 i 15.

Można wyobrażać sobie w tych dniach samego siebie w najlepszych sytuacjach – zdrowia, szczęścia, bogactwa, mądrości, radości – w jak najlepszym sensie. Pamiętajmy, aby w tym czasie nie używać żadnych złych słów w stosunku do siebie. Uważać na to, żeby nie było konfliktów, żeby sukces był w domu.

W Pełnię następuje otwarcie źródeł informacji, dlatego informacja może przybywać do nas z różnych odczuć, intuicji itd. Odczucia te spowodują, że będziemy wiedzieli jak realizować swój projekt.
Jeśli zaczynamy jakieś dzieło w tym czasie, to ono będzie kręciło się z bardzo wielką energią. Należy wówczas siebie spytać, czy damy radę biec za tą energią? Trzeba będzie szybko działać, wnosić szybko korektę do tego dzieła, żeby ustawić swe dzieło w odpowiednią stronę.

autor: Emma Lange