Od 5 kwietnia do 5 maja trwa miesiąc Ognistego Smoka.

ognennyy drakon
Kwiecień jest miesiącem Ognistego Smoka w chińskim kalendarzu słonecznym.

Smok konfrontuje roczną energię – energię Psa. Może to oznaczać dużą niestabilność i zamieszanie. Niestabilność może być zewnętrzna i wewnętrzna. Wiele rzeczy po prostu wyjdzie na powierzchnię. Dodatkowa energia zostanie uwolniona. Miesiąc wyznacza nam zadanie ponownego przemyślenia wartości i znaczenia zmiany. A zmiany przyjdą nagle”.

Ważne! Od 18 kwietnia do 5 maja będzie „Czas Ziemi”. W tym czasie element Ziemi wzmacnia działanie. Powoduje to stagnację i bezruch we wszystkich procesach. W tej chwili nie zaleca się rozpoczynania prac budowlanych i ziemnych, a także otwierania firmy. Okres na zawieranie małżeństwa również nie jest korzystny.

*Na podstawie materiałów Denisa Makarowa

Ognisty Smok jest bardzo inteligentny i ma kreatywną energię. Jeśli w swoich działaniach energia intelektualna nie wystarcza, przygotujmy się na krytykę, odrzucenie i nieporozumienie. Smok zawsze będzie szukał wygody lub wygodnego stanu, więc wielu z nas nie będzie chciało podejmować żadnego wysiłku i opuszczać strefy komfortu.
Kolejna ważna jakość Ognistego Smoka – niewiarygodność. Dostajemy pracę, otwieramy firmę, poznajemy wszystko, a potem wszystko okazuje się inne, niż oczekiwaliśmy. Nasze plany rozpadają się, a frustracja i stres powoli zabijają nas.
Nawet dla samych Smoków ten miesiąc może nie być najskuteczniejszy. Wszystko może zatrzymać się w swym rozwoju i będzie szło zbyt wolno.

Lata Smoka – (…) 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024, itd.

Energia miesiąca dla wszystkich znaków sugeruje, aby nie stać w jednym miejscu i nadal próbować ryzyka. Smok jest przekonany o swoich zdolnościach. Energia tego miesiąca nie poprowadzi nas do tradycji i konserwatyzmu – stare będzie musiało zostać zmienione, aby pasowało do ​​przyszłości. Smok jest przyszłością! Zrobi wszystko, poleci, rozwinie na przyszłość. Jest to budowa czegoś nowego i stworzenie fundamentu, na którym stanie to, co było w naszych marzeniach. Jeśli użyjemy starych metod, to nie zadziała.

Smok to ryzyko. Zwycięzcami są ci, którzy pracują z informacją, twórcy stron, dziennikarze i nauczyciele. Do grupy tych, którzy mają szczęście należą analitycy komputerowi i sprzedawcy. Miesiąc może być udany w sferze finansów. Konieczne jest podejmowanie ryzyka, ciężka praca i tworzenie nowych projektów. Jednak tworzenie kariery jest trudne, bo musimy nauczyć się czegoś nowego, brać dodatkowe kursy, walczyć z konkurencją, a nawet walczyć z własnymi emocjami.

W partnerstwie Smoka nie można nazwać szczęściarzem. Zawsze znajduje się w sferze poszukiwań i wahania. Bardzo trudno jest spełnić obietnice z tego miesiąca i podjąć nowe zobowiązania. Ponadto Smok jest impulsywny i może eksplodować, jeśli ma być mierzony niedociągnięciami innych ludzi. Konflikty w tym miesiącu mogą doprowadzić do całkowitego zerwania relacji. Do kobiet mogą wrócić okoliczności, których doświadczały w przeszłości. Będzie to okazja, by inaczej spojrzeć na przeszłość. Mężczyźni będą również doświadczać problemów, ale w pracy i finansach.
Smok jest wytrzymały, ale jeśli weźmiemy na siebie zbyt wiele, aby sprawdzić swoją wytrzymałość, to może wystąpić nadmierne napięcie.
W tym miesiącu powinniśmy wspierać skórę, pęcherzyk żółciowy i wątrobę. Pamiętajmy, aby dużo spacerować, bo ruch na świeżym powietrzu pomoże wesprzeć ciało. Uważajmy na drogach, ponieważ miesiąc SMOKA jest zwykle uważany za trudny dla kierowców. Wielu będzie chciało podejmować ryzyko i może zagrażać życiu innych.
Kolory niewskazane w tym miesiącu to NIEBIESKI i ZIELONY. Niefortunny kierunek świata – PÓŁNOC.

autor: Emma Lange

Poprzedni artykułRewelacyjne Smoothie
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 3 kwietnia 2018
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.